Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > zasakavani portu u SMC Barricade SMC7904WBRB2

zasakavani portu u SMC Barricade SMC7904WBRB2

Jirka (12.2.2007 08:39:23)

Dobry den, mam problem s timto routerem (SMC Barricade SMC7904WBRB2). Pouzivam ADSL od CRa (Premium ADSL). Po kazde zmene se router restartuje (coz samotne je ok), ale nasledkem toho je ztrata synchronizace, ktera se jiz neobnovy. Dle vyjadreni technika CRa dojde k "zaseknuti portu" na druhe strane. Dusledek je, ze jsem 3 tydny bez internutu (4x zaseknuti po obnove synchronizace). Byl bych velice vdecny za radu, jak router nakonfigurovat, pripadne, kde hledat chybu? Predchazejici usb modem toto nedelal. Dekuji.

Nargon (12.2.2007 11:04:37)

Ja bych asi poradil jinej firmware, ten asi dela neporadek a nebo rovnou novej modem.

Anonym (12.2.2007 12:32:16)

Další radou je zavolat znovu na ČRa a zeptat se, co ti to chtějí namluvit za kravinu :) Pokud totiž dojde k rozpadnutí linky (reload modemu, vypnutí a následné zapnutí modemu nebo třeba bordel na lince) může dojít k tomu, že se stávající session ještě uchová na zařízeních poskytovatele a chvilku - cca 5 minut trvá, než dojde k timeoutu. Potom je možné se znovu připojit. Nicméně tohle je fakt maximum, po kterým se ti to prostě spojit musí. Jestli se u ČRa skutečně "zasekávají porty", měli by to rychle opravit a ne mazat zákazníkům med kolem huby :) Přemýšlej - to ten modem jako nikdy nesmíš vypnout, když jsi řipojen přes ČRa? :)))))) Modem, řekl bych ti funguje bezchybně. Nargona neposlouchej: i když je na dsl.cz za jednoho z největších guru, občas mu to nevyjde a píše nesmysly.

Jirka (13.2.2007 08:13:02)

Diky za odpoved.