Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-Link G684T a WPA šifrování

D-Link G684T a WPA šifrování

Kamil (21.3.2007 22:19:41)

Podařilo se někomu u tohoto routeru rozchodit wifi s WPA šifrováním? Mám v NB inteláckou wifi kartu a za boha to nejsem schopen rozjet. Otevřené nebo s WEP to jde OK.

TOW (22.3.2007 07:12:50)

Jistě že u něho WPA chodí naprosto normálně (a mám to ověřeno na více kusech). Zrovna minulý týden jsem to někomu nastavoval (G684T s WPA TKIP PSK proti Ralink RT2500 kartě v PC + ASUS NB s ASUS WiFi)

Kamil (23.3.2007 11:40:17)

SW od intelu mi při nastavení nabízí čtyři možnosti nastavení šifrování (WPA - osobní "TKIP", WPA - osobní "AES-CCMP", WPA2 - osobní "TKIP", WPA2 - osobní "AES-CCMP"). Jaký mám vybrat, když na D-Linku je pouze "WPA"? Nicméně ani s jedním se mi to nechytlo. Klíč dávám tutově stejný (kopíruju přes schránku - nevypisuji).

Zbysa (24.3.2007 12:31:45)

Na routeru si nastav druh klice PSK String a tim padem na wifi karte musis zvolit overeni WPA-PSK a sifrovani TKIP (ne AES) a bude to fungovat - u tebe zrejme volba WPA - osobni TKIP. WPA2 ne, to zrejme router jeste neumi.

Kamil (3.4.2007 12:32:52)

Ne a nechodí! Zkusil jsem všechny možné kombinace, ale WPA nejde! Až budu mít možnost, tak zkusím s jiným modemem (stejný typ) - jestli taky nepůjde, tak to bude nějaká nekompatibilita.

CIJOML (3.4.2007 21:23:12)

Zkus wpa_supplicant pro windows. Me to v Linuxu s nim chodi zcela bez problemu. Maji i port pro windows. http://hostap.epitest.fi/wpa_supplicant/ Konfigurak staci nastavit takto pro WPA-PSK network={ ssid="tady napis sve ESSID" psk="tady napis svuj klic" }

Anonym (3.4.2007 18:13:13)

a když to v tom D-linku mněníš uložiš to regulerně jak je v navodu napsano ?