Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Siemens A-100-I stav: nefunkční

Siemens A-100-I stav: nefunkční

cody (5.4.2007 09:22:29)

Ahoj, mám zvláštní problém s USB modemem. Předesílám, že jsem ho používal na starším počítači asi 1,5 roku bez sebemenších problémů. Ale v novém počítači s MB Asus M2N-E mi připojení přes něj nejede stabilně, občas prostě vypadne. Zvláštní je, že při každém dalším pokusu znovu se připojit se ve správci úloh zobrazí nový identický síťový adaptér, přičemž u toho původního se zobrazí stav Nefunkční a připojení už nejde obnovit, pomůže jedině restart - http://img184.imageshack.us/img184/5035/taskmansiemenswt9.png. Samozřejmě jsem zkoušel přeinstalovat, vyzkoušet různé USB porty, nakonec i kompletní reinstal WXP SP2 a nic nepomáhá. Na USB řadiči jsem zakázal i vypínání kvůli úspoře a oznamování chyb.......stále to samé. Pokud jste se někdo s něčím podobným už setkal, ocením jakoukoliv připomínku.

Anonym (5.4.2007 21:16:38)

Nová verze driverů?

Hanz (21.4.2007 13:25:09)

Tenhle stav dokonale znám, na stejném modemu samozřejmě. Zatim se mi ale nepodařilo nefunkční připojení shodit jinak než resetem počítače. Tak bohužel neporadim.

Anonym (21.4.2007 13:47:36)

Nezlobte se, ale je to modemem. U USB modemů hodně záleží jaký HW má ten počítač. A někdy se prostě nepohodnou. Stejn,ě vzhledem k navyšování rychlostí, bude lepší koupit nový, lepší (zyxel:-)

Anonym (3.5.2007 19:46:19)

jojo, ja si radsi hnedka koupil zyxela a toho siemense sem ani nezapojoval, nekde lezi v koute a prasi se na nej

Anonym (21.4.2007 15:32:48)

Nekompatibilita modemu s deskou. Pořiď nový modem s LAN připojením, ušetříš spoustu času a rozčilování.

cody (30.4.2007 09:19:03)

Díky, nakonec jsem si opravdu musel koupit nový ethernetový modem WELL PTI-845, teď už nemám s připojením problém.