Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zyxel 660HW-T3v2 port forwarding GTS

Zyxel 660HW-T3v2 port forwarding GTS

jendus (14.4.2007 09:50:54)

Zdravim. Mam dotaz, ci prosbu o pomoc. Mam prpojeni od GTS 4MBit Office lajnu a modem Zyxel 660HW-T3v2. GTS mi pridelilo pevnou IP a ja se snazim presmerovat porty. Zkousel sem podle navodu na internetu, sam jsem se s tim moril cely den a vysledek nulovy. Timto bych se chtel zeptat jestli nemam nekdo podobnou konfiguraci a pomohl mi to rozchodit. Diky

Nargon (14.4.2007 10:09:31)

Na tomhle modemu je to celkem primitivni :) tady toho opravdu moc nenastavujes. 1) nalogovat se na modem. 2) Advanced - NAT 3) vybrat SUA ONLY a kliknout na Edit Details. 4) do prvniho volneho radku zapsat rozsah portu co chces presmerovat (kdyz chces jen jeden tak do start a end zapis ten stejnej) a pak ip tveho pocitace v lan kam chces presmerovat ty porty. 5) SAVE. No to je na modemu vse. Jestli mas jeste na PC nejakej firewall tak tam taky musis povolit prichozi spojeni na ten rozsah portu co jsi presmeroval. A jestli chces presmerovat porty 21(ftp), 23(telnet), 80(web) tak tady muze byt trosku problem, ale u ostatnich portu by byt nemel. Tak rekni co ti kdyztak nejde.

jendus (14.4.2007 11:22:57)

Diky za odpoved, ale jak rikam presne takhle jsem to udelal a nejede to proste. Napadlo me jeste jestli se neco nemusi nastavovat v integrovanem firewallu?!

Anonym (14.4.2007 11:27:44)

u Zyxelu je to zakerne - musi se v NATu nastavit mapovani portu a zaroven se musi v Zyxelim firewallu povolit prichozi komunikace na techto portech :-) Pokud jenom nastavis mapovani, na firewallu je veskera prichozi komunikace defaultne zakazana, takze to pak nechodi.

jendus (14.4.2007 11:48:07)

Ted sem se v tom jeste hrabal a kdyz vypnu ten firewall tak to jede ok.Takze ted uz jen vykoumat spravne nastaveni firewallu a bude snad:)

Anonym (16.4.2007 08:41:07)

Ve firewallu musíš povolit příchozí komunikaci na těch portech: Firewall - Internet to Local Network Set - Rule summary Dále číslo pravidla, Edit avalaible service, tam nadefinovat službu, a pro tu vytvořit pravidlo Forward

Hyperion (1.1.2012 19:29:05)

Jak u Zyxelu vybrat jestli to je TCP nebo UDP? Jo a je to trochu jinde (asi to změnili časem), NAT je v Network a potom záložka port forwarding