Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-Link G664T

D-Link G664T

Jirchář Václav (22.4.2007 12:36:23)

Dobrý den, nedaří se mi na tomto modemu forwardovat porty..Máte s tí někdo zkušenost, případně,víte jak to udělat??Další co se mi doposud nepodařilo je "viditelnost" pc přes wifi..prostě když chci něco sdílet z notebooku,tak pc v síti nevidím..Prosím o radu.

TOW (22.4.2007 12:55:43)

Na tomhle modemu forwardování chodí, klíčová je ale verze firmware

Anonym (22.4.2007 15:36:29)

Povol nam pristup na modem + sdel IP a my ti to nastavime

Anonym (22.4.2007 20:35:44)

Spis se zkuste podivat, jestli ve firewallu neni nejake nastaveni, ktere by zakazovalo komunikaci mezi LAN a WLAN. S forwardovanim portu to imho nic spolecneho nema.

Richard (23.4.2007 07:34:45)

Pro forward potrebujes v nastaveni "Lan Clients" definovat IP klientu pro ktery pak budes zavadet pravidla. Pak ve "Virtual Server" jednoduse pro danou IP nastavis port. Jestlize PC v siti nevidis (ani pri vypnutych firewallech) a na obojich PC mas WinXP zrejme bude problem s Master Browserem. Spust spravce pocitace (Computer managemant)/ sluzby a aplikace / sluzby / a stopni+zakaz spusteni u sluzby "Prohledavani pocitacu", jen na jednom PC, na tom druhem to musi bezet

Anonym (23.4.2007 22:59:15)

Díky za rady,tak forwardovani jsem uz snad rozchodil..jen jsem musel znovu potvrdit IP pc v LAN clients a slo to,protoze rule jsem mel zadany uz predtim..ale porad se "nevidim" a nerozumim moc jak na to..vim,ze SW firewallem(Zone Alarm) to neni,takze asi firewallem modemu..a u podobneho modemu teto rady je pry volba na "povoleni pracovnich stanic" a potom jsou pc videt i pres wifi,ale tuto volbu jsem v nastaveni modemu nenasel..:(

Richard (24.4.2007 08:41:06)

Ja kdyz to zapojil take jsem nevidel PC v siti (na wifi). Problem delali windows kdyz se snazili na vsech PC byt dominantni a zajistovat prohledavani pocitacu v siti (master browser) Pouzij postup ktery jsem napsal.

Jirchář Václav (26.4.2007 10:21:40)

Tak jsem to ted zkousel..na booku(kde je wifi) jsem zakazal "prohledávání počítačů" a i po restartu obou počítáčů pořád stejný..:(!

Richard (26.4.2007 20:29:31)

Aby se PC v siti videli, musi byt neco sdileno (tedy musi byt zaple sdileni) Zasadni je, jestli ti funguje primy odkaz do sdilene slozky: //notebook/neco/neco/ pokud ano, je to nejspis master browser. pokud ne, je to firewallem

Jirchář Václav (28.4.2007 09:55:32)

Vzdycky mam neco zasdileno,kdyz to zkousim..a sdilene dokumenty sdilim porad,takze tim to neni..Hlavne po tom vypnuti Prohledavani pc na ty jedny stanici,jsem vubec ani nevidel oba pc ve skupine..predtim aspon jo..a primy odkaz nefunguje ani v jednom pripade..:( Takze jsem asi ztracenej pripad..:( Co to je za modem(router),kdyz standardne nejde lokalni sit..??!!

Jirchář Václav (3.5.2007 21:34:32)

Tak uz mi asi nikdo neporadi,co..:(?

Richard (5.5.2007 10:41:31)

Pokud modem vidi vsechny klienty problem nejspis v nem nebude. Zkusil bych nastavit IP na PC rucne, restartovat a testnou ping na dalsi PC. Tezko diagnostikovat problem kdyz u toho clovek nesedi :/