Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Kolisani rychlosti

Kolisani rychlosti

cassper (17.9.2003 00:44:42)

Rekne mi nekdo co ma znamenat,kdyz mi rychlost ADSL od IOL 320/128 Hradec Kralove, kolisa od 35kB/sec po 3kB/sec klidne behem par minut ??? Dolu a nahoru a zase dolu ...... Co to je, to si to nedokaze udrzet stalou rychlost, je problem u providera nebo u me ? Platit mesicne 2500kc za takovejhle hnus je fakt prasarna. Nemluve o tom, ze zkouset na tom hrat neco on-line je sebevrazda. Za radu dik :)

telekoumak (17.9.2003 07:17:32)

A jaký máte typ modemu,při jakém provozu se to děje (pouze download nebo současný download i upload)?

Cassper (17.9.2003 16:21:25)

Alcatel Speed Touch 510i. Deje se to porad. At uz kombinace download / upload, nebo jenom download. Navic mi ted odesla posta. Pouzivam MS Outlook a na ISDN vsechno slo odesilat a prijimat a najednou muzu jenom prijimat. Neodeslu ani prd. Navic behem dneska se komp parkrat sam od sebe resetnul ...... To ADSL mi byl cert dluznej :((

telekoumak (17.9.2003 16:49:19)

Nechci malovat čerta na zeď,ale to co popisujete vypadá na chybu ve vašem PC - nějaký vir například MSBlaster,ten sám od sebe restartuje PC,nebo nějaký trojský kůň,případně si z vašeho PC hackři udělali proxi server apod.

Cassper (17.9.2003 17:16:07)

Vir by to snad nemel bejt, antivir kontroluje vse s cim prijdu do styku + jednou denne kompletni test pocitace. To vse s aktualizovanyma virovyma databazema. A ty hackeri ?? Ze by to vzali takovym fofrem ?? Dyt sem pripojenej neco malo prez 24 hodin ! No uvidime, asi zacnu technickou podporu IOL obstastnovat svejma telefonatama :))

telekoumak (17.9.2003 18:22:49)

Platí pravidlo,že MS Windows odolá útoku na síti cca 1 hodinu,linux cca 8 hodin.Jinak pokusy o útok jsou i dialupu při cca 30 minutovém spojení.Nedělejte si iluze,že vás na adsl nikdo nenapadne nebo se o to alespoň nepokusí.Přesto mohu doporučit nahlásit závadu na vašeho ISP.

Ex-Amigos (24.9.2003 21:20:25)

No s tím útokem bych to tak nepřeháněl. Jsem běžně připojen několik hodin a Kerio Personal Firewall nezachytil žádný závažný útok, převážně jde jen o testy w www.whitehats.com. Systém W2000. Podle mě jde spíš o štěstí / smůlu jestli na váš počítač někdo zaútočí.