Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Well modem 845 nejede jak ma...

Well modem 845 nejede jak ma...

sirda (3.5.2007 19:38:10)

...mam Alcatel 510i, jede jak ma , no problem. Dnes jsem koupil Well z nabídky O2, zapojil, a ani kontrolka PPP se nerozsvítí. Mohl by mi někdo poradit, co s tím? vše se rozsvítí jak ma, ale PPP ani tuk, a pripojit se na net nejde, do modemu se pres web dostanu ale ven ne. Muze to byt tím PPPoE a PPPoA? Mam dojem že mam to druhe, a ten modem je nastaven na PPPoE. Zkousel jsem to zapojit u souseda, pouziva nejaky USB modem, taky to nejede. Mam koupit jiny? nebo pockat na prevod na PPPoE? Mam 3M od O2, na teto lince by mělo jet prý i 8M....1700m od ustř. Prosim o radu, díky.

Anonym (4.5.2007 00:44:50)

Je to tak jak rikas - ten modem nejde na PPPoA.

JOE (6.5.2007 21:56:18)

Nic nebrání tomu si tam PPPoA nastavit, jen to nejde jednoduše změnit ve stávajícím PVC nazvaném DATA, ale je potřeba DATA nejprve smazat a pak vytvořit nové, kde už lze zvolit i PPPoA. Funguje to bez problémů. A nebo počkat na změnu PPPoE, taky řešení....

Martin (5.5.2007 08:56:22)

O změnu na PPPoE by mělo jít požádat i přes web na: https://konto.o2shop.cz/index.aspx menu: Moje služby / Změna služby. Mám stejný modem a jedu taky přes starý PPPoA protokol, Takže mě čeká to samé. Napiš prosím, jak jsi dopadl

Anonym (5.5.2007 19:45:17)

zdar, tak dneska mi nasali toto : Dovolujeme si Vas informovat, ze dne 08.05.2007 probehne vyznamny technicky zasah do nasich zarizeni, na kterych je provozovana Vase sluzba O2 Internet Expres 3072 se zavazkem na telefonnim cisle 317xxxxxx. Pro uspesne dokonceni teto zmeny je nutne prenastavit Vas modem na novy komunikacni kanal (pristupovy protokol PPPoE). Toto nastaveni lze provest primo v modemu. Veskere potrebne informace o prenastaveni modemu doporucujeme ziskat pred dnem 08.05.2007, aby nedoslo k nezadoucimu vypadku internetoveho pripojeni. Po terminu 08.05.2007 bude mozne se pripojit na internet pouze s novym nastavenim modemu. Takže předpokladam, že až oni změní, tak WELL pojede jak ma....

Martin (6.5.2007 08:50:25)

Snad jo. Dej prosím ještě vědět. Díky.