Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > OKRADL JSEM O2 ???

OKRADL JSEM O2 ???

Marek (4.5.2007 18:37:25)

Když jsem se na začátku dubna v prodejně O2 informoval o FUP v nových "extrarychlých" variantách ADSL, paní se mě mimochodem zeptala na adresu "kvůli" ověření dostupnosti. A co se nestalo, do týdne nám dorazil zdarma balíček s modemem. Prý že se zúčtování provede po první měsíční platbě za internet. Mezitím jsem si však vybral PREMIUM ADSL 2007 od ČRa, dodávku jsem tedy ignoroval (nic jsem přeci nepodepsal...). ČRa nabízí modem při smlouvě na 12 měs. za 500Kč. Napadlo mě tedy, zda bych nemohl spíš použít modem od O2...? (ZyXEL P-660HW) Bude fungovat i u ČRa? Poznají to kyslíci? Co mi kdo může? Nebo je to omyl? Setkali ste se s něčím podobným? Čekám vaše reakce... Dík... Marek

Duran (4.5.2007 18:57:36)

No ja kdysi okradl kyslik o Xavi 8122r, prostě jsme si ho objedna a bylo řečeno, že se zaplati při 1 měsici vyučtovani, jenomže aď se dimvam jak se divam, na faktuře router nikde započitany nebyl... takže ho mam zadara... Jestli ti mužu doporučit, určitě neber toho XaViho od ČRa za těch 500,- ( je to nehorazna sračka, mala nat tabulka, nepodporuje hodně věci napč QoS, dale neumi pracovat např s Hamachi, s QIP klientem v siti ICQ) prostě NEBRAT !! Zkus to od těch O2, třeba to vyjde, když ne, tak ho zaplatiš ... stejně by sis musel tak či onak nějaky koupit

Marek (4.5.2007 20:58:21)

Od tý doby (půlka dubna) se mi ještě neozvali, tak doufám, že je to promlčený. Jen mě napadlo, jestli se na tom modemu nebude muset něco přenastavit nebo tak...?

Duran (4.5.2007 23:02:38)

Možna tam drobne změny budou,(např. z PPPoE na PPPoA) ale ty ti už u ČRa daji,

Anonym (5.5.2007 14:07:26)

prosím tě nestěžuj si a běž jej vrátit , at tě nehryže svědomí. Tady nejsi v kostele ve spovědnici :o)