Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > adsl WELL PTI-845

adsl WELL PTI-845

ventor (6.5.2007 23:10:42)

Prosim mate nekdo tento modem-router od o2 ??? chci se zeptat jak funguje a predevsim jestli na nem bezproblemu funguje skype, protoze predtim jsem mel model xavi 8122r ( dodan od o2 ) a tam se mi vzdy pri spusteni skype po par minutach seknul a dlouho trvalo nez se spamatoval, u usb modemu mi to nedelalo. Dekuji za vese informace, preji krasny den :-)

Ladp (7.5.2007 21:28:54)

Já ten modem mám,a se Skype nemám žádný problém.Někdy se mi ale stane že se spojení netem přeruší.Dělá to nepravidelně,někdy to dá několik dní pokoj a jindy spadne připojení po pár minutách.Za chvíli to zase naskočí.

Anonym (16.7.2007 16:31:02)

mam PTI 845G (wifi) a nemam s nim zadne problemy

Dusanek (8.8.2007 21:33:50)

Ahoj a jede pod vistama dik když tak pisni 199-160-406

Freezy (7.5.2007 23:17:09)

radim ti dobre..a ver tomu ...vyhod ho z okna a kup neco jineho..a srandu si nedelam

[OP]Kjartan (8.5.2007 11:12:22)

Mám pár měsíců G-čkovou (bezdrátovou) verzi tohohle modemu a jede super. Byl jsem docela u vytržení, když ho za pár tejdnů začali nabízet u O2 :-D Vypadá neskutečně levně (třeba oproti ZyXELům) - přední kryt je průhlednej plast a za ním jsou vidět zelený diody - některý připájený kolmo, jiný šikmo x-), ale uvnitř je plnohodnotná technika od ASUSu a chipset od Texas Instruments (to je to "TI" v názvu)! Skype nevím, ale ICQ a StrongDC++ jedou po j-e-d-n-o-d-u-c-h-o-u-č-k-é-m namapování portu stejně dobře jako na Sagemu 840 (až na to, že kvečeru už nepadá připojení, jak bylo u Sagemu zvykem :-D). Bezdrátové připojení PC k tomuhle modemu taky stoprocentní (ale to si u neGéčkový varianty neužiješ). Have a nice day;-)

Anonym (8.5.2007 13:01:14)

LOL, plnohodnotná technika od ASUSu :-))))) aDSL router Asus 6803EV byl nejvetsi kram na nasem trhu.

MM (12.7.2007 14:26:03)

Modem jsem uvedl do provozu za chvíli. Ale mám problém - nemohu být stále Active v DC++. Není mě jasné, kde se v Menu modemu nastavují porty tak, abych nebyl jen Passive. Dříve jsem měl Modem WELL ASU-8000 a tyto problémy jsem neměl. Začínám této změny na jiný typ pomalu litovat. Děkuji předem za pomoc s nastavením.

Top9 (14.4.2008 19:23:54)

muzes me poradit jak mam nastavit ty porty aby mi fungoval uttorent prosim? kdyztak mi prosim nekdo odpovezte na email

Ww (9.5.2007 07:06:58)

Já ho mám,ale moc s ním spokojenej nejsem.. Koupil jsem ho kuli tomu zrychlování a jelikož mám mít 8Mbit,nechtěl jsem to nechat na starém modemu st510i aby jel doraz... Ještě nemám zrychleno,ale už ted oproti 510i vnímám jakoby měl modem horší odezvy..Projevuje se to při spuštění FireFoxu,když naskočí bílá stránka a třebas 2 vteřiny trvá než naběhne web,což starý modem nedělal...přitom když testnu přes p.řádek ping,je do 10ms,což je o.k. Další problém je,že se mi začal samovolně odpojovat nebo ztrácet připojení qip,ale to ještě vyzkouším poladit namapováním portů,zatím jsem na to neměl čas.

Anonym (9.5.2007 16:35:40)

To dela nastaveni DNS, nastav ve vlastnostech TCP/IP protokolu IP adresu tvyho DNS serveru.

Ww (10.5.2007 11:01:48)

Moc se v tom nastavení modemu neorientuju,zlatej st510,tam jsem nic nastavovat nemusel,krom portů na Utorrent. Menu proti tomu má ten well dosti nepřehledný:X Nejspíš stejně za čas koupím jinej,protože tyhlety modemy z prvotní nabídky bejvaj stejně děsný krámy. Nevím jestli s tím něco kutili ty koumáci,ale už se mi dvakrát stalo,že jsem přišel domu a modem byl jakoby zamrzlej...pomohl až restart kompu.

dubas (10.5.2007 23:15:06)

Hoj ja ho ma 14 dni a po 15 minutovym se zorientovani a nastaveni mi bezi skoro v pohode. Vcera nejak zazlobil sam od sebe se resetoval do defaultniho nastaveni vubec netusim proc??

Anonym (16.5.2007 23:25:05)

trochu procitam net ohledne tohoto modem/routeru ve verzi 4xETH a musim rict ze si dost lidi stezuje, hlavne na zamrzani a odpojovani site

Anonym (13.7.2007 21:38:53)

Mám s tím také problémy, brouzdám na netu, najdenou se to sekne a nejde nic zobrazit, řeší to jen restartování PC, pak znovu mohu na net. Nevíte někdo jak tento problém řešit, piště na můj mail anthony.rex@seznam.cz

Anonym (27.3.2009 08:15:35)

Vlastním tento modem 1 měsíc a mám s ním taky problém, které se projevují jeho zamrzáním, které vyřeší až odpojení od sítě - je to snažší než použít restart tlačítko. Dnes jsem psal technikům do Joyce, odkud ho mám, tak uvidím, co mi odpoví.