Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Lucent CellPipe 22A-FX nefunguje po přechodu na ADSL2 6mgbs

Lucent CellPipe 22A-FX nefunguje po přechodu na ADSL2 6mgbs

Timmy Novák (18.5.2007 22:27:17)

Ahoj, jsem u Ipexu a prrevedli mi linu na 6mgbs. Mela byt dale funkcni i na starem ne adsl2 modemu. Ale neni:( Najednou linka nefunguje, atm okruh se pripoji na 6 mbs, ale pppoe ne... Ipex tvrdi, ze to neni modemem, ze to je prechodem sluzby, kterou telecom dela. Telefonica tvrdi, ze uz to je prevedene... Nemate nekdo nejaky napad? Diky.

Nargon (18.5.2007 22:32:53)

Jak dlouho ti to nejde? Ja jsem u GTS a z vlastni zkusenosti, pri jakekoli zmene sluzby mi net vzdy nejde cca 1-3 dny (zazil jsem asi 4 zmeny). Synchronizace sice ukazuje ze funguje, ale PPP spojeni nelze navazat. (v mem pripade to je PPPoA) Zda se mi, jako kdyz to jeden den nekdo rozpoji, a dalsi den to nekdo jinej zapoji :) A kdyz to po par dnech nahodej, tak mi prijde mail o dokonceni zmeny, a datum kdy to bylo dokoncene je ten, kdy se to rozjelo. Takze to vypada, ze to nekdo predcasne vypne, tim se pak nemuzes pripojit, ale skutecnou zmenu provedou az nekdy pozdeji.

Timmy Novák (18.5.2007 22:36:46)

nejde to pul dne... jo, to vypada na tohle, co pises... to je teda ale uzasny.