Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Stahovani z Rapidshare

Stahovani z Rapidshare

novacek (30.5.2007 20:48:30)

Prosim porade jak na stahovani z Rapidu.Mam aDSL od O2 4096/256 a nevim jak na to aby se mi zmenila IP adresa,abych mohl po stazeni souboru stahovat znovu.Predtim jsem mel CDMA a tam jsem se jen pripoji a odpojil a stahoval jsem znovu,ted nevim jak na to.Prosim poradte.

Anonym (31.5.2007 19:04:43)

Porid si znovu CDMA.

Anonym (31.5.2007 21:09:27)

http://www.predplacenky.cz/

freerapid (16.6.2007 00:15:30)

Mam zaruceny zpusob, jak si poridit premium account na rapidshare. 1) udelat si registreci na www.paypal.com - (sign up), pote si vyberete personal ucet a vyplnite vsechno info co to po vas bude chtit (pro mene zdatne v anglictine... slovo OPTIONAL znamena DOBROVOLNY)(pokud vam staci jen premium ucet na rapidsharu a nebudete si chtit poslat nejake ty dolary na ucet nebo domu nemusite vyplnovat pravdive udaje krome E-MAILU!!!!) - az dojdete k tomu s kreditkou (kreditku nevyplnovat), date cancel a pote si vyzvednete aktivacni email co vam prisel 2) kliknete na odkaz http://adbux.org/?r=freerapid - tady si date taky registraci - az budete mit registraci hotovou, prihlasite se a v polozce SURF ADS klikate na okazy, ale pozor v zadnem pripade nemejte rozjete dva najednou nebo vam to nic neda, takze staci kliknou na prvni, vyckat az se cas ktery se zobrazi odpocte a objevi se dolar, pote dalsi odkaz atd atd no a princip vlastne spociva v tom ze kliknete na odkaz, pockate tu pulminutu co to vzdy ukaze a jdete dal, za kazdy zobrazeny odkaz dostavate 0,01 dolaru, denne muzete zobrazit +- 10 odkazu ((((nekdy se behem dne pridavaji dalsi a kazdy de jen jednou za 24 hodin)))) no a nejlepsi na tom je ze kdyz si sezenete sponzora (to co delam ted ja ) tak kdyz on klikne na odkaz tak dostane 0,01 dolaru i on ale i VY!!!!!!!!!! takze priklad: sezenete si 10 sponzoru kteri budou poctive klikat, to znamena ze pri prumernych 10 odkazech denne kazdy dostane 0,1 dolaru dohromady, coz uplne za vsechny dela 1 dolat plus vasich vlastnorucne vydelanych 0,1 to dava denne 1,1 dolaru = 30 dolaru mesicne kdyz klikaji vsichni poctive, a jelikoz premium na rapid stoji 7euro (10 dolaru) tak vam jeste zbyde i na ostatni veci co se kupujou pres paypal (cenzura atd) preju prijemnou zabavu . A na té stránce v bodě 2) musíte dát při registraci do toho PayPal e-mail ten mail, který jste zadali na paypal.com Věřte mi,je to vyzkoušené, uz jsem si za to koupil rocni premium na rapid aniz bych utratil 1 kc Pište připomínky a dotazy na freerapid@centrum.cz , rad odpovim!!!

Anonym (16.6.2007 16:43:53)

Tomuhle se za mejch mladejch let říkalo Letadlo. A je to celkem svinstvo.

Anonym (17.6.2007 10:07:14)

To už je lepší si nechat platit za surfování... dole mít jakýsi AdBar a jenom hýbat s myší - což v práci není problém. Přestalo mě to ale bavit od dob, kdy "Americans" dostávali 0.6 - 1 dolar za hodinu a češi za to samé jen 0.05-0.1 !

Luboš (28.6.2007 11:20:33)

Na mesic ucet zdarma, akorat to musite linkovat dal pro dalsich pet lidi http://www.freerapidaccount.com/free/?r=440018

Anonym (5.7.2007 14:56:35)

a musej se registrovat nebo staci, kdyz mi na ten link kliknou?

obrbaz (31.5.2007 21:45:42)

Jednoduše, kup si premium učet a máš po problému.

Kossik (1.6.2007 16:43:12)

Jedine premium ucet,u ADSL dostanes IP vzdy stejnou. Neni to sice zarucene, ale dosud to tak bylo a asi na tom nic menit nebudou.

Petereček (1.6.2007 17:43:05)

Zkusi si najít nějaké AnonyProxy servery na netu :) .. nebo programy jménem RapidShare downloader a podobné srandy :)

Nargon (1.6.2007 17:57:18)

Jedine si porid Premium ucet. Neni to tak drahy a je to nejlepsi reseni. Sice tu jsou nejaky moznosti s ruznejma downloaderama, a proxy serverama, ale rychlost je vetsinou hodne nizka, cca 20KB/s a mene. Takze se to vubec nevyplati.

Novacek (1.6.2007 19:32:35)

Tak to mi asi nic jinyho nezbyde,asi nejaky prachy teda obetuju a koupim si ten ucet.

Horhe (1.6.2007 22:02:04)

Přesně tak. A taky je dobrá sranda, že na to nereaguje BT FUP. Nedávno jsem ho přetáh na 213% a jelo to furt stejnou rychlostí... (3MB = cca 330kB/s)

Anonym (1.6.2007 22:24:18)

mozna rapidshare sponzoruje tveho ISP nebo naopak :) je to kec ale nemoh sem si to odpustit :D

Anonym (1.6.2007 21:03:19)

jeslti máš statickou neveřejnou IP tak rapida neobejdeš, možná přes pomaloučký proxyny záleží kolik chceš stáhnout, do 1GB se nechá čekat na wait limit, jinak stopro premium acc, je to pak paráda za ty prachy

Anonym (1.6.2007 22:23:28)

da se to obejit tak ze si za par dolaru koupis rapidshare premium account.. jinak to v tvem pripade neni mozne.. proxy nepocitam, komu by se chtelo stahovat 1KB/s rychlosti nakej gigovej soubor :)