Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Asus a update firmware (jede to pres ten web?)

Asus a update firmware (jede to pres ten web?)

kcg (8.4.2004 09:45:48)

Dobry den, dostal jsem novy firmware of Joyce pro AAM6310EV a rad bych ho vyzkousel. V emailu ke kteremu byl prilozen byly take informace jak to udelat ala: odpojte ethernet, pripojte USB, nainstalujte USB ovladac, zakazte eth0 v tomto hardwarovem profilu, pouzijte utilitu XYZ na update, pak Viking_Telnet.exe a prilozeny script poslete na router. Delal to tak skutecne kazdy, nebo se nasel nejaky odvazlivec co to vyzkousel i pres web config bezici primo na routru: Admin->Image Upgrade -> Upload ? Nerad bych ten Asus znehodnotil spatnym upgradem, ponevadz potom bych mel asi potize ho but reklamovat a nebo prodat. Dekuji a preji pekny den, Karel PS: Ptam se hlavne proto, ze prace s Windows je opruz a vubec budu mit problem nalezt Windows v mem okoli...

Arnošt (14.4.2004 08:55:57)

Taky to *.exe miluju, zvláště když není zdroják ;-((

kcg (14.4.2004 13:32:40)

Jak si muzete precist jinde, nakonec jsem nasel w2k, nainstaloval usb driver, flashnul a vsechno slo do kytek. Router jsem poslal do Brna, kde se ho pokusi preflashnout. Preji pekny den, Karel

kcg (14.4.2004 13:34:43)

Jeste poznamka: support@joyce.cz _nedoporucuje_ pouzivat web firmware update! Jen USB a krom toho mozna by jeste mohla fungovat tftp/telnet cesta (neotestovano supportem). -- ale asi si ji ani nevyzkousim, nebot doufam, ze z Brna prijde router uz preflashnuty.... Karel

Anonym (15.4.2004 01:39:29)

Opravdu bych to neriskoval. ASUS nema evidentne osetreno uzivatelske nouzove nahrati firmwaruv pripade neuspesneho flashe.

Amater (21.4.2004 21:34:24)

Novy fw jde pres web rozhrani flashnout. V pondeli 20.4. jsem to delal a probleho to OK. Modem je stabilni, pribylo par novych ficurek a zda se, ze se i mene hreje...

Amater (21.4.2004 21:35:27)

Aha, to ses ty kcg :-) tak tobe to rikam zbytecne, ty uz to vis :-)

Anonym (10.2.2007 22:53:58)