Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > odpojeni wifi zyxel p660hw

odpojeni wifi zyxel p660hw

sasa (27.6.2007 20:17:28)

Prosim o radu. Odpojuje se mi wifi vzdycky po nejake dobe na zyxelu p660hw. Nema nekde v nastaveni odpojeni pri necinosti nebo tak neco? Nebo nemuze to byt nekde nastaveny na mym laptopu..IBM TP pouzvam tu jejich connection utiltu. Diky za rady

Anonym (28.6.2007 23:41:52)

Je možný, že to máš zarušený jiným wifi signálem pracujícím na stejné frekvenci. Zkus ZyXel přeladit na jiný kanál a nebo ještě lépe proskenuj si nejdřív éter přes program Network Stumbler, kde zjistíš kanály všech dostupných sítí a podle toho si vyber jiný, neobsazený s dostatečným odstupem od ostatních

Anonym (29.6.2007 00:10:27)

To jsem vyzkousel a bohuzel nepomaha. Jeste me napadlo, ze na tom zyxelu se nastavuje jak casto se ma kontrolovat WPA. Nema se neco nastavit v Xp....taky nejakej casovej limit? I kdyz to je asi hloupost:-)

king (29.6.2007 21:15:53)

To odpojování je logické jelikož máš na modemu nastaveno DHCP - dynamické přidělování IP adres a tato funkce má časový limit tudíž ti po čase vyprší IP adresa a přidělí se nová i třeba ta samá doporučuji změnit interval vypršení nebo zkusit nastavit adresu v PC či notebooku natvrdo.

Sydney (30.6.2007 21:30:25)

Mám stejný problém, po nějakém čase se mi odpojí wifi. Dříve jsem používal samostatný AP a nikdy jsem podobný problém neměl. Nohl by mi někdo poradit, kde se nastavuje ten časový limit pro IP adresu?

Camcorder (22.1.2009 15:44:48)

To same s timto modemem a notebookem Lenovo - IBM, fakt si nevim rady, jestli nekdo mate reseni, prosim pisnete.

paaja (23.1.2009 00:43:35)

Je to tím modemem. Po roce už jsem si na to zvykl a neustále ho běhám resetovat:) Bud vypadne wifi nebo se modem resetuje sám od sebe. Zkoušel jsem přehrát fw ale je to pořád to samé. Tenhle model se zkrátka nepovedl. Jedině se těšit až odejde a vyměnít ho třeba za řadu D.

Anonym (12.7.2007 09:45:19)

nevis kde to nastavim?

Miro (19.5.2009 12:55:15)

Samovolné odpojování wifi od noťasů jsem mněl při nastavení zabezpečení v modemu-routeru na kodování WEP. Po přenastavení na VPA2 je po problému.