Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > O2 TV je to mozne takto zapojit?

O2 TV je to mozne takto zapojit?

roonnyy (28.6.2007 22:57:37)

Poridil jsem O2 Tv + ADSL net. K pripojeni k netu pouzivam momentalne D-Link DSL-584T (4x Ethernet) bez wifi. Ted bych chtel jeste dostat internet do vzduchu :D , co jsem tak cetl jsou linky O2 celkem nekvalitni-puvodne jsem chtel misto D-linku dat rovnou Linksys (modem, AP) jenze ten by pry mohl padat z duvodu nekvalitniho signalu.... Takze chci ted zapojit Linksys WRT54G AP+Router+Switch az za D-link ktery si s nekvalitnim signalem pry umi poradit lepe. Jen nevim jestli to vse pojede tak jak ma a jestil je to vubec mozne takto zapojit... ma nekdo nejake zkusenosti? diky predem

Anonym (29.6.2007 07:03:50)

pojede to

roonnyy (29.6.2007 10:05:36)

tak to je super ten router se bude hodit protoze v puvodnim d-linku zustava volno pouze na 2 kabely takze po zapojeni linksyse jen na 1. Jeste se bojim firewallu kdyz tam budou dva tak aby se nejak nemlatili ale asi jeden vypnu a pojedu jen pres linksys.

cilek (30.6.2007 17:45:46)

Směrovač ti stačí jeden, potom už můžeš použít jen přepínač nebo rozbočovač.

Anonym (29.6.2007 07:45:43)

Ono skoro skoda porizovat WRT54G, ktere ma i router. Tobe by uplne stacilo ciste AP bez routeru (treba Ovislink 5460), routovaci funkce zvladne ta 584T.

Anonym (30.6.2007 18:40:07)

>co jsem tak cetl jsou linky O2 celkem nekvalitní To je spíš výjimka, než pravidlo... Každopádně... Až to budeš zapojovat, tak v tý síti měj jenom JEDEN router. Takže já bych to řešil asi tak, že bych Dlink nastavil do dvojitýho bridge (kvůli IPTV) a routing bych nechal řešit až ten Linksys.