Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Modem Zyxel prestige 600 series s Wifi

Modem Zyxel prestige 600 series s Wifi

Miky2 (14.8.2007 14:10:02)

Kdyz jsem na adsl pripojen prez tento modem tak me vzdy po 30 sekundach ukonci tlefoni hovor na programu x-lite ktery taktezpouzivam v tom same pc,ale kdyz se pripojim prez klasicky (stary) USB modem tak me to nedela.Nevite cim by to mohlo byt???

2007 (14.8.2007 19:20:37)

Mysíš 660HW T3 ? .. Jednoduše , do prodeje se dostal modem vybavený firmwarem (98% kusů), který prostě neumí pracovat s SIP pakety . Prostě neprojdou ač by měly (.. obzvlášt´pokud na vás ze zadní strany svítí nápis VOIP ). Jediné řešení je použití firmware , kde je již tento stav ošetřen . Což znamená kontaktovat zyxel.cz - http://www.zyxel.cz/web/tpodpora.php?ProgramNo=PRG2007033 ; případně využít aktuálního firmware dostupného na těchto stránkách ( VoIP telefon nemám takže 100% funkčnost s novým firmware nemohu potvrdit ...) V případě že vlastníte modem od O2 můžete se také obrátit na poměrně vytíženou adresu : techhelp@o2isp.cz Pracovníci laboratoří O2 se vám tímto omlouvají, k podobným situacím u nás dochází maximálně jednou za 10 let ....;)

Miky2 (14.8.2007 21:13:01)

JJ presne ten myslim.No vis ale me to pod tim modemem (myslim to xlite) do nedavna fungovalo bez problemu.Mam ten modem asi 4 mesice.A ty hovory byli ok az zhruba pred tydnem se zacli po 30 sekundach vypinat.Vubec netusim proc to ale vim ze to dela jen pod tim modemem a zkousel jsem to i pod WELLem a pod tim me to dela take.JInak pod starym usb modemem to nedela.Proto si myslim ze by nemusel byt problem vylozene v zyxel kdyz to dela i pod tim WELLem a dokonce jsem si pujcil z O2 prodejny i uplne noveho zyxela jako treba jestli me v tom mem neco neodeslo a vypadavalo to po 30 sek. take.

Anonym (14.8.2007 21:34:58)

To bude jen fupka ....

Miky2 (14.8.2007 22:24:58)

A fupkou je mysleno co,nebo lepe recene jak bych se toho zbavil?

Miky2 (14.8.2007 22:30:31)

Jo fupka jako Fup limit,no nechapu co by to mohlo mit spolecneho s problemem co jsem tu napsal:-(Je to nesmysl