Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-Link dsl-g664t PRISERNEJ MANUAL!!! prosim poradte!

D-Link dsl-g664t PRISERNEJ MANUAL!!! prosim poradte!

ANDRA (15.8.2007 20:49:28)

Snazim se prokousat manualem a zda se ze je to napsane pro pocitacove mozky. Mohli byste mi prosim poradit: a) kde zmenit nastaveni hesla pri prihlaseni ...admin, admin b) kde zmenit dosah anteny diky moc

Anonym (15.8.2007 21:22:32)

V obou pripadech zalezi na tom, jaky mas firmware, v novem v3 je to malinko jinak nez ve starem (u mne je ale v3 trochu problemovy, takze mam ten stary) a) Tools->User Management b) dosah anteny zmenis tezko, da se nastavovat vysilaci vykon (ktery ten dosah taky ovlivni, ale zalezi i na tom, co mas za klienta na druhe strane) : Advanced->Wireless Performance->Antenna transmit power pokud mas D-Link od Telecomu/O2 s jejich firmwarem, je default 50%, pokud mas D-Link EU firmware, je default 100%.

Vašek (22.10.2007 18:01:55)

Zdravím, mám taky trochu problémy s návodem, například v něm není uvedno, jestli se dá omezit přenos dat na IP. Např. DHCP přidělí IP nějakému počítači a ten bude využívat maximální kapacitu internetu. To nechci. Chtěl bych nastavit omezení, například na 30kBps. Je to možné? Pokud ano, díky moc za rady.

Anonym (22.10.2007 18:27:00)

u tohodle routeru omezovat rychlost nelze (se standardnim firmwarem)

Vašek (23.10.2007 10:22:39)

Dobrá, a pokud se nahraje nějaký lepší firmware? Máte s tím někdo zkušenosti? Popř. pokud to nejde s tímto zařízením, co musím udělat pro to, abych rychlosti mohl omezovat. Díky

M (30.10.2007 22:19:55)

zkus tam nahrat firmware z G684T kterej to umi