Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Modem Zyxel prestige P-660 HW-T3 a x-lite

Modem Zyxel prestige P-660 HW-T3 a x-lite

Miky2 (16.8.2007 15:02:29)

Dobry den, mam problem s timto modemem a telefonim programem x-lite.Program me nekolik mesicu pod timto modemem bezproblemu fungoval a asi pred tydnem me dela to ze po 30 sekundach oboustraneho hovoru a slyseni se ukonci (polozi).Zkousel jsem rozjet svoji zalohu systemu jestli to treba nemuze byt virem ale je to stejne,dokonce jsem to zkousel i pod jinym sitovim modeme znaky WELL a take se hovory ukoncuji po 30 sekundach.Take jsem si pujcil uplne novy typ toho sameho modemu co mam jestli neni treba poskozeny a bylo to to same.Mam povolene (otevrene) i vsechny porty (v NATu) ve svem modemu a vypli firewal.Ale myslim si ze portama to nebude protoze to bych se na ten x-lite ani nenalogoval (popr. by se me nedovolali).Jeste jsem zkusil prihlasit se na internet pres stary usb modem a prez ten se hovory neukoncuji a bezproblemu to funguje.Proto jsem si jisty ze je problem pouze v mem modemu nebo dokonce v sitovych modemech nebot na WELLu me to take neslo.Ale nekolik mesicu to pod mim modemem bez problemu fungovalo.Nevite nekdo cim by to mohlo byt?predem diky.

Fantomas (20.8.2007 11:04:06)

Mam P-660 HW-T3 a x-lite a funguje to zatim skvele. Vim, ze timhle ti moc nepomuzu, ale napis alespon verzi Firmware toho modemu a muzeme to porovnat, jestli se to v necem nelisi a od toho se odpichnout. Jinak bych dale na to sel stylem-pres email se dotazovat jak na VoIP operatora (tusim 802.cz) a pak take na Zyxel. Je tam celkem dobra technicka podpora a u VoIP operatora se muzes zkusit domluvit s technikem a dle vypisu logu pozna co se kde deje a kde to pada.