Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zyxel P660HW-T3 - padání spojení

Zyxel P660HW-T3 - padání spojení

Tomáš (12.9.2007 21:10:51)

Ahoj, k ADSL jsme pořídili modem Zyxel Prestige 660HW-T3, ale máme s ním neustálé problémy. Konkrétně jde o to že spojení se normálně naváže, ale po nějakém čase (např. hodina nebo dvě) se spojení mezi modemem a PC přeruší, a nejde ho znovu navázat - týká se to jak klasického ethernetu tak wifi. Nepomáhá ani "reset" připojení, ať už soft (obnovení spojení ve Windows) ani hard (například vytažení kabelu). Při opětovném navazování spojení to vypadá jako kdyby modem nechtěl přidělit IP adresu přes DHCP (a PC čeká a čeká). Ve zdejší diskusi jsem se ničeno nedopátral, resp. QoS mám vzpnuté a firmware jsem aktualizoval na nejnovější možný (ze Zyxel.com). Nic dalšího mne bohužel nenapadá ...

Honza (19.9.2007 05:25:16)

Novy firmware toto resi (ovsem pouze pro O2 na www.zyxel.cz). Ostatni verze maji stale chybu logovani - zjednodusene, pri zaplneni tabulky vnitrni pameti modemu se modem resetuje. Pomaha (jen nekdy) nastavenina Zero configuration.

2007 (24.9.2007 11:26:43)

On už vyšel nový firmware ? Ten z června nic neřešil , osobně jsem povypínal veškerý bandwith management a modem drží ( zero configuration nedoporučuji ...)

Bzuk (14.1.2009 19:37:44)

Mám ten poslední firmware od O2 ze srpna ale pořád to tak co 10 minut spadne a musím otevřít síťové připojení a dát opravit...žádná jiná rada jak to zpravit?

Anonym (25.9.2007 22:42:11)

pls hod sem link na ten firmware, ktery by mel byt v poradku. At delam co delam porad to pada

Anonym (29.1.2010 09:38:44)

Tak jsem zkusil firmware ze zyxel.com a po flashnuti modem uz nenabehl.

Tommy (28.9.2007 13:07:46)

Mám tam sice poslední firmware ze zyxel.com, nicméně pozoruji jiné chování - toho že by se modem resetoval jsem si nevšiml. Aktuálně jsou připojeny dva počítače přes drát a dva přes WiFi - na lince není extra provoz, ale počítače čas od času ztratí IP (ok, dá se pochopit díky DHCP) ale už ji nedostanou zpátky. To samé to dělá na WiFi, ale tam je to o trochu horší protože síť mizí a objevuje se zcela nahodile (a to jsme 3 metry od modemu) a strašně kolísá kvalita signálu - od 50% do 100%. Je to čiré šílenství, a pochybuji že na tom firmware ze zyxel.cz něco změní. Jó, kde jsou ty časy kdy jsem měl doma Zyxel 14.4 kbps a spojení bylo rock-solid ;-)

Milos (31.1.2008 16:12:32)

Kouřídil jsem tendhle modem od O2 asi před rokem mi ho nadělili k připojení za 1kč teď přecházím zpátky ke karnevalu.. jde u tohoto modemu řešení- přívod siť kabelu od modemu od karnevalu a ten internetový signál aby mi tento zyxel přerozdělil pro dva počítače na lanu a bubuka na wifi ? dík