Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Rychlost wifi připojení při současně puštěné televizi od O2

Rychlost wifi připojení při současně puštěné televizi od O2

Richard (16.9.2007 12:48:16)

Dobrý den,mám problém s rychlostí wifi při současně puštěné televizi od O2.Vlastím modem G684T.Na doporučení O2 jsem do modemu nahrál nový firmware abych ho mohl používat současně na televizi i internet.Modem jsem řádně nainstaloval televize funguje jak má a internet také ale jen samostatně.To znamená že bud je vypnutá televize a já jsem připojen přes wifi na internetu nebo jede televize a vše je ok.Pokud současně pustím televizi a internet,televize jede bez problému ale jedna stránka na netu se načíta asi tak 5 min.Volal jsem na technickou podporu a provedli jsme měření při zapnute tv a internetu ale přes kabel a vše bylo v pořádku.Ale v okamžiku že jse připojím přes wifi prakticky internet stojí.Nejsem na tyto věci odborník ale řekl bych že možná někde v nastavení modemu by se mohlo dát nastavit zvětšení rychlosti wifi nebo něco podobného.Prosím pomužete mě někdo?Děkuji za jakoukoliv odpověd.R. p.s. wifi připojení používám na dvou počítačích,notebook s xp a stolní pc s vista a na obou počítačích je problém naprosto totožný.

Anonym (17.9.2007 11:48:22)

tohle je asi vada routeru(modemu).. pokud po kabelu to jede pri zapnute O2TV dobre a pres wifi spatne tak me nenapada jine vysvetleni..