Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > 2PC - Router - Port Forwarding - Sit

2PC - Router - Port Forwarding - Sit

DeFFzeS (4.11.2007 12:51:53)

Zdravim mam problem s porty a se siti, mam 2PC zapojene pres Router Well PTI-845 od o2, internet na obou jde "v pohode" a sdileni souboru taky. Problem ale nastava v nekterych hrach(FIFA08, LOTR2, The Rise of the Witch-king) u LOTR2 jsem porty nastavil takto: Source IP Address: 0.0.0.0(zkousel jsem i adresu toho druheho PC ale bez uspechu). Destination IP Address: 10.0.0.140(moje IP). Source Netmask: 255.255.255.0(misto 0 sem dal i 255 ale taky nic...) jako Destination Netmask mam pevne prednastaveno 255.255.255.255. Porty 8088 az 65535 protokol UDP.Ale nic nejde :( zkousel sem i vsechny jiny nastaveni co me napadla a nic, jine hry ale jdou(HL2:Deatmatch, Brother in Arms,CS:Source) ale u nich sem zadne porty nenastavoval uz to slo... Zajmavy ale je ze napr. pres Hamachi nam to funguje dobre :wink: Taky nemuzu povolit zadne porty napr. 80 pro HTTP nastavim to tak jak by to byt melo a nejde to :sad: ani podle navodu na http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/E-Tech/PTI-845G/HTTP.htm i kdyz zapnu DMZ tak to stejne nejde, zkousel sem i Bridge Filters z portu 1 na 4 a 4 na 1 ale taky to nefungovalo... Maska podsite je 255.255.255.0, Ale napr. uTorrent mi funguje ale az pote co sem zapnul v modemu UPnP a povolil v uTorrentu. Hledam sem odpovedi nejen tady ale i jinde ale nic sem nenasel. Uz to resim pres tyden a porad bez uspechu za pomoc moc diky.

Nargon (5.11.2007 09:02:48)

Zkus tohle: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/E-Tech/PTI-845G/Lord_of_the_Rings_Battle_Of__Middle_Earth_II.htm A fakt nevim co tam dela ten netmask, ten mi prijde uplne zbytecnej u port forwardingu.

DeFFzeS (5.11.2007 19:26:06)

Ten link sice nefunguje ale tohleto sem zkousel vic jak 10x a bez uspechu:( btw pres to hamachi mi to jde jen pokud zapnu v hamachi nastaveni UPnP jinak to nejde ani ping...

Nargon (5.11.2007 20:22:58)

Jo jednou k linku nenapisu, smazat z nej mezery a vy se toho nevsimnete. Jinak port forwarding musi fungovat. Jediny duvod proc to nefunguje je ten, ze to bud delate blbe, nebo je ten router vadny.