Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-link G664T nepracuje správně

D-link G664T nepracuje správně

eleonora (17.11.2007 12:52:09)

Dobrý den , myslíte , že by šel nějak zprovoznit tento modem s následujím chováním : Den funguje, pak se musí restartovat a zase funguje. Nahrával jsem nový firmware a výsledek po konfiguraci přes webové rozhraní je stejný. Den funguje správně a pak se začne chovat prapodivně

A-daS (19.11.2007 11:37:25)

Používáte torrenty nebo hodně stahujete?

kak (23.11.2007 01:59:50)

kolik je hodne? ja mam tento modem a zatim bez problemu a mesicne potaham pres rapida kolem 200gb, to je malo nebo hodne?:)

Anonym (25.11.2007 00:56:21)

Autor se neumí zeptat. Co je to divně, jakej je load modemu? Kolik nasosá? Co mu píše modem při výpisu paměti? Jakej vlastně měl a má teď fw????? (Samozřejmě přes telnet ...)

Radovan (3.12.2007 19:35:37)

Možná trošku z jiného soudku, ale....: před rokem mi blbnul stejný modem, tak jsem ho předal technikům kyslíkům a ti mi do něj naprali firmware 684T - takže teďka už rok jedu na asl2+ bez nejmenších problémů! Firmware mám i v souboru, ale nejde ho dostat do dalšího modemu klasicky přes webové rozhraní, ale jen prográmkem na flashování - a ten nemám... potřebuji upgradovat další kousek. Jako oplátku vyvěsím uvedneý firmware - běží fakt bez nejmenších potíží, jediné na co jsem přišel že nejde udělat z venku ping na modem když je vypnutý firewall. Díky