Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > 02 ADSL + SMC modem (SMC7904BRB2)

02 ADSL + SMC modem (SMC7904BRB2)

Michael Irišek (31.12.2007 18:17:40)

Dobrý den zakoupil jsem modem uvedený v názvu tématu. Vše jsem nastavil a pokusil se připojit... Modem se tváří jako připojený, ale ukazuje rychlost 100Mb/s. Normálně přijímá pakety ale nemůžu surfovat na netu protože stránky se prostě nenačtou. Potřebuju vědět co dělam špatně nebo jestli něco špatně nenastavuju... Díky

Anonym (31.12.2007 19:01:29)

Nemáš v PC nějaké jiné "zapomenuté" připojení? Třeba vytáčené přes modem, ADSL USB modem, mobil... ? Jestli ano, tak pokud je to možné ho odinstaluj, pokud to není možné, tak aspoň nastav "nikdy nevytáčet připojení". Co nějaká zapomenutá proxy nebo špatně nastavený firewall? Rychlost 100Mb/s je v pořádku - je to rychlost sítě mezi modemem a síťovou kartou, s rychlostí ADSL to nemá nic společného.

Michael Irišek (31.12.2007 21:18:53)

Zkusil jsem ho odinstalovat ale nepomohlo to nemam, dokonce jsem odinstaloval i firewall a zkontroloval jsem jestli nemam zapomlou tu ve windows, pořád to nefunguje.. :'( Jsem už bezradnej teď se mi ani nepodařilo dostat se přes prohlížet na stránku, kde se nastavuje modem stránka není vůbec nalezena... Nevim čim to je předtim to šlo normálně.

Michael Irišek (1.1.2008 09:35:21)

Prosím pomozte, je to opravdu nutné :((