Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problém D-Link 584,2PC,COD4,Ventrilo

Problém D-Link 584,2PC,COD4,Ventrilo

Mattys (28.1.2008 18:48:45)

Ahoj mám problém koupil jsem si XAVI8122r a potom D-Link 584 a na obou dvou mám stejný problém. Mám ADSL 2MB od O2 a 2PC připojené přes LAN do D-Linku.Když hraji na jednom PC COD4 přes internet+ventrilo(komunikační hlasový program něco jako TS)vše je ok.Ale když zapnu na 2PC to ventrilo tak ping ve hře nám skáče třeba 600ms atd.Chvilku klid a pak znova.Prostě jakmile hrajem oba dva+oba dva ventrilo tak je to nehratelné. Zkoušel jsem ve virtual serveru nastavit položku Audio/video všechny tři položky QUICK Time,Netmeeting,Net2Phone nastavit Applied Rules na obě dvě PC(jestli to třeba nepomůže),ale jde mě to vždy jen na jednu IP a na druhou,už ne.Buď na jednu nebo na druhou,ale na obě dvě ne! Takže prosím o radu jak docílit nastavení D-Linku,abych měl stabilní ping a,aby jsme mohli u toho hovořit s přátely.Myslím,že skype dělalo to samé. PC myslím rozumím dost,ale routerové věci jsou pro mě novinkou.(předtím jsem měl jen USB SAGEM modem). No snad mě jde trošku rozumět :-)Dík za pochopení

Anonym (30.1.2008 07:43:31)

No a kdyz pustis 2x jen COD4, tak problem neni? Ja bych treba videl pravdepodobnej problem v rychlosti uploadu, ale je to jen dohad.

Mattys (30.1.2008 15:15:17)

Když spustím jen Call of Duty na obou PC je to v pohodě,když spustím to ventrilo nebo skype při hře,tak to začne skákat ten ping.:-( A nenapadá někoho ani to proč nemůžu nastavit ve virtual serveru na obou pc stejnou položku?Prostě mě to jde jen na jedno PC a na druhé to už nejde:-(