Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zyxel 660HW-T3

Zyxel 660HW-T3

Danek (15.2.2008 22:43:45)

Mám s tímto modemem trošku problém ve firmě, tak 2x deně se sekne, mám pocit že nezvládne větší počet najednou vytvořených spojení, např při zapnutí skype, kolik zvládne max připojení? Jinak nelze na něm nastavit aby se při přehlcení restartoval? Je to mnohem přijatelnější když se sekne a já nejsem na firmě, jinak mám v plánu ho použít jen jako most a routování nechat na kerio winroute firewallu myslíte že se tím problém vyřeší? Díky moc Danek

Nargon (16.2.2008 11:38:19)

Kolik zvladne spojeni najednou nevim, ale hadam tak 256 nebo 512. A ten plan s mostem urcite bude fungovat, jen to nastaveni nekdo nezvladne nastavit. Ale to asi nebude vas pripad, vy vypadate jako nekdo kdo se v sitich trochu vyzna.

Danek (16.2.2008 16:27:44)

Tak dnes jsem strávil půl dne nastavováním toho mostu Kerio Winrout, a jsou s tím trošku komplikace, když jsem vytvořil širokopásmové připojení na serveru, před nainstalováním KWF tak vše jelo bezchybně, po nainstalování KWF se vše napřed tvářilo v pořádku certifikáty aa KWF jako brána fungoval bezchybně jen se nenačetly čádné www stranky, když jsem z uživatelskýžch PC házel pingy na veřejné servery tak prošly v pořádku, ale když jsem chtěl otevřít www tak se nepodařilo, asi bude ještě nějaká vychytávky v nastavení KWF o které nevím nebo je tam nějaká změna od předchozí verze, noje třeba si s tím ještě pohrát :-)

Anonym (17.2.2008 12:44:47)

Mám ten samý modem a ... ten samý problém. Je to krám, jehož tvůrci by zasloužili utopit ve žhavém oleji. Tedy, on v běží v pohodě, dokud si nedovolíte něco tak drzého, jako použít víc jak jednu SSH session skrz NAT, nedej bože třeba ten bandwidth manager nebo DC++. Jinak nat záznamů umí 1024, ale mám pocit, že začíná vytuhávat už při pěti:-)

Daniek (17.2.2008 15:03:59)

Tak já už to budu řešit asi následovným postupem doma mám taky zyxela 660 nemám sním sebemenší problém, tak si dom vezmutu ludru a dám do práceten svuj a uvidím jak se to chytne...