Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Edimax AR-7084B a připojení Volný

Edimax AR-7084B a připojení Volný

Andrasin (7.3.2008 18:55:40)

Zdravím, koupil jsem modem Edimax AR-7084B a mám připojení od Volný (4Mb/s), připojil jsem ho, všechno v pohodě, ale po dokončení průvodce nastavením, který skončí úspěchem mi prostě net nefunguje, pouze se načítá webová stránka ale nenačte se. Zkoušel jsem automatické nastavení a taky ruční nastavení, vždy to skončí úspěchem ale prostě net nejede. Máte s tímhle modemem nějaké zkušenosti ? Poraďte někdo pls :(

Idzi (16.3.2008 17:30:34)

hoj, ja mam AR-7084GB a volny 2Mb/128kb a mam uplne stejny problem.. ADSL router se tvari ze je pripojen ale stranky nenajizdeji. V nastavovani routeru na polozce Maintenance, Diagnostics se ukazuje Pass pass ale posledni test "ping yahoo.com" ukazuje FAIL. Router jsem byl reklamovat, vymenili kus za kus, router jel 2 tydny a pak znova stejny problem. Od te doby sem byl jeste s timto kusem 2x na reklamaci, a v technickem centru mi ukazali jak router bezproblemove jede na pripojeni O2... Psal jsem primo na Edimax UK, PL i TW ale nepomohli mi... PLIZ help jinak zesedivim, a pak budu nucen prejit k monopolnimu O2

Anonym (17.3.2008 09:44:40)

Záleží na tom jaký máte od providera přidělený protokol, pokud máte PPPoA žádejte o PPPoE, dá se to dělat i tak, že si na chvíli připojíte jiný modem a pak tam připojíte váš, a ten bude zase nějakej týden možná fungovat. Obecně platí EDIMAX na PPPoA nebrat !!!!!!!!!!!!!!!!

Andrasin (22.4.2008 17:05:57)

Zdravím, díky za radu, požádal jsem tedy o změnu z PPPoA na PPPoE, bude to par dni trvat. Pak napisu jak to dopadlo ...

Andrasin (24.4.2008 23:54:07)

Takže po přechodu na PPPoE internet funguje bez problému, díky.

Idzi (30.5.2008 01:16:41)

Me to taky pomohlo, mezitim sem byl router 3x reklamovat, psal sem na UK, TW a PL pobocky Edimaxu, co to prodavaj za sunty... PPPoE fachcenko bez problemu ... DIKES