Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problem - s novym OS se nedostanu na modem

Problem - s novym OS se nedostanu na modem

rodier (2.4.2008 01:04:21)

Zdar vsem, mam novy PC a tedy ciste nainstalovany XP SP2. IP adresu mam od modemu 192.168.1.19, klidne si muzu nastavit 192.168.1.16 rucne (takovou jsem mejval driv..mam na tom forwardy) 192.168.1.1 - modem v pohode pingnu, facha dns, dhcp, telnet.. ALE web proste ne. na management se nedostanu.... cim to je? co se v tech winech stalo? diky za help. jo a ty windows to hledani te IP vzdavaj nejak rychle :( predtim to slo ale to jsem mel Vista nebo XP SP2 ENG /ted mam cz/

Anonym (2.4.2008 09:31:09)

Já si pamatuju, že jsem měl problémy s Kerio Personal Firewall hned po nainstalování. Čerstvě nainstalovaná verze (chovající se tudíž jako plná) se chovala dost agresivně k některým webovým stránám včetně webového rozhraní modemu, po úpravě nastavení KPF to začalo fungovat. Možná se něco podobného děje i ve Vašem případě, pokud používáte nějaké "internet security" řešení (předpokládám že jste vyzkoušel více webových prohlížečů)? Co takhle dostat se na webové rozhraní modemu z jiného počítače v internetu (přes externí adresu), to lze?

David (5.4.2008 23:57:58)

No tak jestli se na to dostane "zvenčí", tj. opravdu z Internetu (ne z jiného PC z lokální sítě) a z lokálu ne, tak to bych chtěl vidět to nastavení, to musí být "radost"...

MAJKL (6.4.2008 22:20:47)

:-)))))

Anonym (8.4.2008 03:51:33)

to je tim ze tam nemas win98, jak nekdo vubec muze jet na tech pomalejch XP nebo nedej boze vista(ty budou dobry az za 12let)..