Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Ovislink ARM-104-B

Ovislink ARM-104-B

Romčis (7.4.2008 00:30:11)

Cau,mohl by mi nekdo pomoci s konfiguraci zmineneho dsl routeru,ohledne celkoveho nastaveni,pak nastaveni portu v DC aby sel aktiv a i se to tyka vlastne ICQ,resp.QIP aby sly posilat soubory,koupil jsem to z druhe ruky ,jen s adapterem bez niceho,nevim nic :))) Jen cely den mi trvalo najit heslo pro pristup jako admin,pac jsem jich nasel ruzne po netu dost,ale zadny neslo....takze je krasne videt jak se i verohodne zdroje(tj. zastupce pro CR rozchazi s realitou). Nebo pokudby mel nekdo doma cesky manual,bylo by to dobre,ale i tak potrebuju s tim poradit,tady na foru jsem toho moc nenasel...

Milan (7.4.2008 11:38:19)

Tady stáhneš manual : pro ver.2 : ftp://airliveftp.dyndns.org/ADSL/ARM-104v2/ a tady je pro ver.3 : ftp://airliveftp.dyndns.org/ADSL/ARM-104v3/ jinak vše najdeš na http://www.airlive.com/ sekce support jinak pro ICQ nemusíš nic nastavovat a pro DC je to obecně v sekci "Port Forwarding " v podsekci "Virtual Server" kde pro určitou "vnitřní" IP(přidělenou DHCP) určíš příslušný port v podsekci "special AP" budou ruzná nastavení pro internetové hry ...

Romčis (7.4.2008 22:56:01)

Diky moc,nakonec jsem prisel na to kde jsem delal chybu....spatne nastavena staticka IP na routru,pak to uz bezelo jako fík,ty porty ve Virtual Serveru to jsem vedel,pac to mi nejak tak docvaklo hned poprve :)) Ale i tak diky,hlavne ze to uz jede :)

Milan (7.4.2008 11:53:24)

Oprava : ADVANCE - Specific feature - virtual server tam nastavíš porty . Special AP tam není