Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > zyxel P-661HW-D3 a SMTP problem pod paradoxem.

zyxel P-661HW-D3 a SMTP problem pod paradoxem.

Vlada OV (18.5.2008 22:10:38)

Zdravim, mam takovy problem. Nejde mi posilat automaticke SMTP pod zabezpecovackou PARADOX IP100. For je v tom,ze kdyz napr. zaskrtnu v outlooku smtp.volny.cz (ISP mam u volneho) a nemusim davat overovani, tak mi smtp frci bezproblemu. Kdyz pro zasilani emailu nastavim v PARADOXU modul IP100 smtp.volny.cz a port 25, bez autorizace - tak neposila nic. Nechapu potalne a podle me to dela modem. Proc? Mam tedka Zyxel P-661HW-D3, pred tim jsem mel Asus 602 a pod nim to slo sem tam,tez nehodne a vsechny maily mi dosli, kdyz se seknul a rozjel, pak mi najednou vse prislo. Proste mam v tom chaos. Prosim o pomoc, budu rad za kazdou radu, uz jsem z toho ..... jinak pouzivat NAT, firewall, atd.... Dekuji Vlada

Vlada (19.5.2008 16:59:35)

Juj to je pruser, ze nikdo nevi pomoci. To nikdo nemel problem s smtp protokolu v ruznych zarizeni at posilaji samo maily? Nebo mam takovou smulu a zustanu osamocen bez pomoci :( Podle me je to nekde v nastaveni, pomalu zkousim vse menit a zda se mi to nekonecne... kazdy help ocenim, diky a adsl cest!

White Dragon (15.6.2009 21:48:58)

Zdravím - podařilo se Vám něco vyřešit? Přávě se tady snažím rozlousknout stejný oříšek a nějak se mi nedaří...

White Dragon (16.6.2009 00:12:19)

Takže nakonec chyba nalezena - bota v zadané adrese DNS serveru pro IP100. :) Uff.