Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ICQ - ověřování správnosti

ICQ - ověřování správnosti

JollyS.33 (15.6.2008 19:38:54)

Přihlašování ICQ po instalaci systému - zkoušel jsem čekat docela dlouho a neúspěšně. Po instalaci a následném zadání účtu a hesla probíhá pořád ověřování správnosti. Co mám dělat? Zakládat nový účet se mi zrovna nechce.

ivo (16.6.2008 22:04:21)

kliknout na nastavani změnit port na 554, nepoužívat bránu firewal

JollyS.33 (17.6.2008 18:17:10)

Bohužel, port změněn a brána firewal vypnutá. Stále neposlouchá

Messiah (25.6.2009 13:30:51)

Ja mel podobny problem a v QIPu jsem mel moznosti změnit ověřovaci server po zmeně vše ok domnivam se ze jde asi o pretizeni na strani icq ale opravdu je to jen moje domenka kazdopadne nini mam Mirandu a tady tu moznost postradam tedy zmenit server muzu ale chybi mi tu seznam to v Qipu jsem si pouze preklikl. Spousta lidi se domniva ze mu nekdo vykradl ucet a zmenil heslo tak to ale urcite nebude.

Anonym (18.6.2008 04:02:34)

zahodte uz konecne nestabilni ICQ a prejdete na MSN, cely svet se nam posmiva.. zeptejte se nekoho v anglii nebo nedejboze USA jaky je jeho ICQ cislo a bude se vas ptat "What the heck is ICQ?"..

sdf (18.6.2008 22:58:44)

1. není pravda co píšeš, píšu si s lidma z TW, HK a většina má ICQ 2. k čemu je většině lidí dobrý to, že dle tebe se v USA používá MSN když tady každej používá ICQ

David (17.7.2008 13:20:16)

opravdu fundovaná rada, řešící výše uvedený problém... neboli "mám problém se svým Superbem..." "ser na Superba woe a kup si Audinu"... Proboha když k problému nemáš co říct, to se musíš za každou cenu projevit? :-D Pro původního tazatele - a dělá to i třeba v online klientech (meebo.cz) či alternativních (Miranda IM, QIP)?

plew (15.7.2008 01:13:09)

Stahni si mirandu , qip nebo nejlepe nejakej jabber klient a od icq originálního klienta se drž dál www.miranda-im.cz www.qip.ru www.jabbim.cz

plew (15.7.2008 01:15:19)

Stáhni si neco jinýho než originálního ICQ klienta, jako je třeba miranda, qip, trilian, v nejlepším případě nejakej jabber klient....