Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > prosba o radu...

prosba o radu...

Tomas (19.6.2008 17:49:31)

Zdravím vás, chtěl bych se s vámi podělit se svym problemem s pripojením zda s tím nemáte nějaké zkusenosti. Mam O2 adsl a na stolnim pocitaci s xp se v pohode pripojuji k netu. Ale pokud připojím modem (Dlink DSL-362T) k notebooku na kterych jsou win vista home premium, samozrejmě před tím modem vypojím a znovu zapojím do el sítě. No a v případě, že se chci připojit k netu pres notas tak mi to da docela praci, a to takovou ze mi to obcas najde 2 síte obcas jen jednu, dohromady se stridaji 3 site ktere to zda se nahodne jak kdy najde, a pripojit se k internetu da jen kdyz nastane kombinace 2 siti ktere notas najde a to sit 4 a neznama sit..v ostatnich kombinacich se to nepripoji, tedy lepe receno indikuje to ze je pripojen ale dostat se na net je nemozne. Takze mi nezbyva nic jineho nez porad vytahovat sitovej kabel a a modem z el. a po par minutach az 10 min to vetsinou najde tu spravnou kombinaci sítí se kterou se to pripojím. Mimochodem mám vyplý firewall, a nastaveno automaticke prirazeni IP adresy, sitovka je Realtec RTL 8101. Neřešil někdo uz obdobny problem, pripadně neporadil by mi někdo co s tím. Díky!

Harddox (20.6.2008 00:00:48)

Pri prehazovani kabelu nevypinej modem.Kdyz ho pripojis na notas a najde 2 site a vice dej restart a neodpojuj kabel a nech zaply modem.Tot vse vitej ve Viste home premium :-).

Anonym (20.6.2008 13:14:37)

doporučuju dát nejnovější firmware do toho dlinku 362, u starších verzí firmwaru byl tento modem ve vistách prakticky nefunkční

Tomas (20.6.2008 23:58:02)

JO díky pokusim se upgradovat, nejdříve jsem procházel stránky výrobce ale po tomto modemu ani vidu ani slechu a o firmwaru uz vubec nastesti sem vygooglil tenhle odkaz a nejak zastrceny to tam asi je...V dohledné době se pokusim to upgradovat..pro pripad kdyby nekdo resil problem win vista + dlink DSL-362T ftp://ftp.dlink.cz/dsl/ pisou tam ze by to ten problem mělo řešit tak doufam..necham to zitra, ale dik moc za rady..!!

Tomáš (21.6.2008 00:01:55)

teda ten dkaz je presneji ftp://ftp.dlink.cz/Czech/DSL-362T/

Kazan (21.6.2008 09:42:57)

JJ take mam d-link dsl-362t a kdyz sem ho pripojil na vistu tak se spustil net na par minut a pak jako by se modem odpojil a po restartu pc zase sel v pohode a pak se zase odpojil :) Musis opravdu udelat upgrade maj nekde na tom ftp primo firmware ci jak se to pise primo pro vistu :)