Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Modem Netgear halsí že se nemohl připojit k netu

Modem Netgear halsí že se nemohl připojit k netu

Michal R (30.8.2008 20:47:27)

Hojte koupil jsem si na místo Sagemu Fast do USB, kterej dával O2 někdy v roce 2005 k netu, Netgear DG834GB připojil jsem ho spustil průvodce nastavením ten detekoval modem pak jsem v nabídce nastavení vybral LLC VPI 8, VCI 48 dle nastavení sagemu potom IP,masku podsítě a bránu(tam jsem zkoušel vyplnit adresu DNS i mou IP) a adresu DNS serveru, al potom mi modem pokaždé vypíše, že nemohl načíst internet. Napadlo mě jestli není problém v Annexu, který bych měl mít podle zřízení služby v roce 2005 Annex B. Na krabici se sice píše Annex A, ale je to krabice potištěná Jako typ DG834G avšak na samolepce na boku a fyzicky na modemu je napsáno DG834GB což má být dle stránek výrobce Annex B modem. Za rady dík.

Anonym (31.8.2008 19:30:02)

Sice Netgear DG834GB neznám, ale obecně se konfigurace dělá přes webové rozhraní, je to spolehlivější jak přes různé prográmky od výrobce. Proč vyplňuješ IP, masku podsítě a bránu, DNS...???! Nastav jen PPPoE LLC, VPI 8, VCI 48, jméno a heslo, musí to fungovat. Pak odinstaluj ovladače na Sagem z PC

Michal R (1.9.2008 17:47:28)

Jel jsem dle manuálu nejdřív prográmek pak to skočilo do IE a jel setup, ale zkusim jak radíš.

Michal R (1.9.2008 21:05:37)

Tak se povedlo, ono přetím jak jsem to nastavoval, tak jsm se nemohl dostat do webrozhraní před zadáním té IP atd co jsem psal, ale nahrál jsem nový FW a už to šlo hned po té co modem detekoval kábl.