Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Potize s modemem D-Link584T

Potize s modemem D-Link584T

Pepek (6.9.2008 23:27:17)

Pekny den, asi pred ctrnacti dny se mi zacal projevovat nasledujici problem s timto modemem. Temer kazdy den modem z niceho nic zatuhne (nejde internet a prestanou svitit ledky status a adsl). Kdyz modem vypnu a zapnu tak po nekolika minutach zacne normalne bezet, horsi je situace kdy modem po restartu nabehne, ale jenom na kratkou chvili, ani nekolika opakovany restart nepomuze. Nedostanu se ani do nastaveni modemu pres 10.0.0.138. Pokud se mi podari do nastaveni dostat tak v okne "Traffic Statistics/Choose an interface to view your network status/ADSL/Ethernet/Receive" je polozka Overruns u ktere je hodnota neco pres 200. Pokud ani nekolikanasobny restart modemu nepomuze, tak jedine reseni je restart PC, potom to uz na nejakou dobu jde. Nema ta hodnota Overruns neco spolecneho mezi chybou propojenim modemu a PC? Pokud modem ani po nekolika restartech natrvalo nenabehne, tak staci vytahnout ethernet kabel a modem zacne bezet normalne, jakmile ho pripojim k PC tak zatuhne, jedine reseni je restart PC. Dekuji za odpoved.

D-link (7.9.2008 08:30:58)

Měl jsem podobný problém a modem reklamoval.Reklamace byla bez problému.

Pepek (8.9.2008 13:43:50)

Do reklamace se mi moc nechce, predstava, ze budu az mesic bez internetu je hrozna. Jinak sem kontaktoval tech. podporu dlink.cz a tam mi sdelili at nahraju jejich nejnovejsi firmware (ten bohuzel neni konfigurovan pro O2 TV) takze nic. Co je teda ten overruns ? Pred vypadkem tam naskoci neco pres 200.

D-link (9.9.2008 10:18:05)

Když budeš mít štěstí,a máš-li ten modem od O2 a v záruce...dostaneš od nich po dobu opravy jiny,když ho budou mít na prodejně.Zkus to s nima domluvit,já s tím problém neměl ;-)