Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > kvalitni nahrada za Alcatel SpeedTouch 510

kvalitni nahrada za Alcatel SpeedTouch 510

mech13 (24.9.2008 06:34:52)

Zdravim vsechny, vcera jsem se u operatora dozvedel, ze ikdyz je na moji lince maximalni rychlost 5Mb a jediny efekt prechodu na novy 8Mb tarif bude ze usetrim par stovek za mesic, tak bohuzel budu muset menit modem... Po neblahych zkusenostech s well 845G (kazdych 7-14dni vytuhnuti a reset) jsem si sehnal alcatel, s kterym jsem maximalne spokojen - za cca 2 roky provozu jsem ho jen zapnul a nemusel s nim vubec nic resit - jediny resety byly kdyz vypadla elektrika takze uvazuju jaky modem shanet, mam docela dost velky provoz takze bych byl rad za kvalitu podobnou alcatelu, a samozdrejme i prijemnou cenu - hypermega cisco platit zase nehodlam moje pozadavky: aspon jeden port ethernet, wifi byt nemusi... vic toho asi neni, za modemem mam hned server a AP takze zadny extra naroky alternativne nebyla by moznost domlyvy s O2 aby mi zustal soucasny modem a jenom se mi presoupnul tarif? diky moc vsem

Anonym (24.9.2008 08:16:05)

SpeedTouch510 bezproblémů pojede i na lince s 6144/384 kbit/s (osobní zkušenost),takže si nech navýšit tarif a na tvojí odpovědnost s tím,že to tvůj modem zvládne a až to bude hotový,tak budeš mít nastaveno maximum linky,to je těch tvých cca 5120/256 nebo 4096/256 a uvidíš.Buď to pojede a zůstaneš na ST510 nebo nepojede a musíš pořídit nový modem a popravdě řečeno stejně kvalitní náhrada asi není,docela rozumnou kvalitu má Zyxell 660HW od O2.