Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ZyXEL Prestige 660HW-T3 v2 od O2 jak zprovoznit wi-fi??

ZyXEL Prestige 660HW-T3 v2 od O2 jak zprovoznit wi-fi??

Petr (30.10.2008 21:29:59)

Ahoj lidi, vlastnim modem ZyXEL Prestige 660HW-T3 v2 od O2, vse funguje jak ma, ale rad bych zasitoval sestrin notas, muze mi nekdo popsat jak v administraci modemu vse nastavit, wlan mam jiz aktivovany, ale co dal netusim. Potreboval bych take radu jak udelat v notasu s Win Xp dve bezdratove pripojeni, aby nemusela prepisovat ip, dns atd. , kdyz se pripoji na intru. Dekuji moc, s wi-fi nemam skoro zadne zkusenosti.

FRANK (31.10.2008 23:28:17)

na routeru si popiš nejak nazev wifi site, dej channel 6 , v notebooku : start-spustit-cmd tam napis: ipconfig /all pak si najdi bezdrat pripojeni, a opis si nekam ty cisla neco jako 00-55-44-ff-jj-88-99 , pak v nastaveni routeru najed na MAC filter a tam to vloz do nejakeho radku, dej apply, a melo by se ti zobrazit v notasu wifina (pokud ji na tom ntbk mas vubec zaplou :D ) pak das jen pripojit a nazdar s tim TCP/IP, tak mas ve winech preci prvni zalozku kde mas obecne pripojeni, a pak mas dalsi Alternativni konfirgurace, tam napis to druhy

Petr (2.11.2008 14:07:21)

diky za rady, vse funguje jak ma, jeste jednou moc diky

Výlet (14.11.2008 15:51:31)

Mám stejný problém , akorát se v tom asi ještě méně vyznám , nějak nevím kde mám nastavit ty věci ohledně routeru ,..... V notebooku sem zadal ipconfig /all , opsal si to ip ,ale nevím kde je to nastavení routeru .... díky moc za radu

leroy (14.12.2008 23:09:07)

Dá se nějak zvýšit síla signálu???