Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Odpojování od Huawei EchoLife HG520i

Odpojování od Huawei EchoLife HG520i

Honza (27.12.2008 20:43:01)

Dostal jsem tento modem, zprovoznil wifi - mam notebook, ale kazdou chvili se ntb od modemu odpoji, treba jenom na 5 sec, ale porad do kola, nekolikrat do minuty. Prostě bezdrátové připojení není k dispozici, pak se zase připojí a pořád dokola. Síla signálu je velmi dobrá. Poradí prosím někdo? ICQ se díky tomu pořád odpojuje a připojuje, stránky taky chvílemi nenajíždějí.

Dj Lucas (28.12.2008 10:09:00)

Mam taky tenhle problem ale wifi pouzivam pouze na iPhone a zadny problem.. ale cetl jsem ze ma modem problemi s wifi kdyz je zaple zapezpeceneni WEP a tak... takze jestli mas nastavane zkus to zrusit jinak nevim

Honza (28.12.2008 19:46:08)

Díky za odpověď, každopádně zrušit wep klíč nemohu, bydlím v panelovém domu a každý by se mohl připojit. Jedině snad přidělit MAC adresy počítačů, které se mohou připojit.

benghi (30.8.2009 20:44:18)

Možná blbej nápad, ale co zkusit místo wep použít wpa nebo MAC filter. Kolega měl s jakýmsi huawei problém a přepnutí na wpa prej pomohlo. Já tu měl podobnej problém s huawei modemem od telecomu, takže jsem ten trik s wpa zkusil taky a uvidím, co to udělá. Vypnout zabezpečení v paneláku nejde. A nejen v paneláku. Bydlím v malé vesnici a mám různá wifi zařízení v domě. Po vypnutí WEP byl první ,,připojenej sosač'' za cca 20 minut a to jsem to vypnul ve tři ráno v noci.

Radek (9.12.2010 13:35:44)

Ahoj, přepnutí na WPA pomohlo :-)

jitka (7.1.2009 20:41:03)

já jsem napojená přes wifi a taky se mně to pořád odpojuje dočasně jsem to vyřešila tím že si po připojení spustím program který stahuje grafy a už mně to potom neodpojí. ale taky to nějak chci pořešit tohle je lepení zaplaty další záplatou a navíc jsem totální počítačový amatér takže tomu co tady píšu se možná někdo směje. ale mohl byjste kdyžtak napsat kdyby jste přišel na to co s tím

Recept!!! (25.8.2009 16:49:21)

Mně se to taky stávalo. Vyřešilo se to když jsem ve vlastnostech bezdrátového připojení k síti klikl na konfiguraci adaptéru /připojit pomocí/, pak dal kartu upřesnit a pak v roletě zvolil řízení spotřeby...a dal nejvyšší! Od té doby je připojení o.k. a nevypadává, ani když nic nestahuju.

jitka (7.1.2009 20:44:24)

jo a ještě s tím zabezpečením co už tady někdo psal prej je to blbost aby nějaké zabezpečení jednou vyhodnotilo povolit přístup a potom zase ne prostě to je nastavený pořád stejně a nemělo by to mít na to vliv. to mně taky říkali že mně to nějaký firewall opojuje ale prej to je blbost, nevím ale přidávám to co jsem slyšela a vyzjistlila