Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > problém s porty

problém s porty

Lukáš (4.2.2009 15:11:22)

Čau, mám jeden takovej pro me vcelku velkej problem. Mám od poskytovatele router značky MikroTIK. A to je právě asi ten největší problém ... Rád hraju jednu hru a ta se připojuje "peer to peer" takze mam se na spoustu hráčů nepřipojím. Potřeboval bych poradit jak to nastavit. Zkousel jsem portforward jestli se to tak jmenuje, ale muj router tam není na seznamu kompatibilních routerů. :-( nvm co už s tim. Doufám, že mi nekdo dokážete poradit jak z toho ven :-) Tady jeste posilám ang. výčet portů, které je pořeba mít otevřené: PGnet and Supreme Commander require the following ports to be open: * Ports 30350 and 30351 opened for UDP traffic, to allow for GPGnet logins * Port 9103 open for UDP traffic, to allow for GPGnet-brokered matchmaking * Ports 6112 open to UDP traffic, to allow for SupCom gameplay. This port is among the most common ports used by online multiplayer games of all kinds. There are online tests to see if ports are open: * A good test for port 6112 is at http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=63593 * A more general-purpose test, called Shields Up!, can be found at http://www.grc.com/intro.htm Router, firewall, antivirus and networking management software can all hinder gameplay. For more information on firewalls and anti-virus software, perform knowledge base keyword searches for FIREWALL and ANTIVIRUS.

Petr (5.2.2009 15:50:48)

Ahoj. Klidně ti poradim.Jinak staci si procist manual k tvemu routeru, na portforward.com neni proste vsechno.Jinak pisni na ICQ 330-846-886 a muzes napsat i smsku az budes na ICQ na 776 768 338,nejlip tak v 7 večer,to budu doma. Presmerovani portu je hracka na 1 minutu prace.Ja hraju Starcraft atd,ten zrovna vyuziva port 6112 jako Supreme Commander a ten hrajou i kamosi.De o to aby ty dane porty byly povolena na tvou IP adresu tveho pc ve vnitrni(domaci)siti to je ta IP co obvykle zacina 192.168...jinak pak budu potrebovat presny typ toho routeru od MikroTiku. Urcite ti pomuzu.