Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zrychleni na 8MB - WELL PTI-845

Zrychleni na 8MB - WELL PTI-845

David (18.2.2009 15:28:42)

Zdravim, koupil jsem si modem WELL PTI-845, abych si mohl na zrychlujeme.cz navysit tu rychlost... protoze mi to napsalo: "X Technické parametry vaší linky nedovolují navýšení rychlosti na plných 8 Mb / 16 Mb. Aktuální maximální rychlost vaší linky je 3584/256 Kb/s. Technické parametry vaší linky zatím nelze ovlivnit, doporučujeme vám proto zefektivnit si službu zabalením do balíčku, ve kterém získáte výhody buď u volání z mobilu nebo z domova. X Váš modem pořízený společně se službou O2 Internet ADSL od O2 nepodporuje zrychlení internetu. Pokud používáte jiný modem, zkontrolujte si v seznamu podporovaných modemů, jestli vyhovuje novým technologiím. Pokud váš současný modem neodpovídá požadovaným parametrům, může po navýšení rychlosti dojít k výpadku služby." (Bohuzel ted jsem zjistil ze mam modem ktery podporuje 8MB, ZyXel Prestige 660HW T3, takze jsem WELL kupoval zbytecne) No ale nechapu teda proc mi pise, ze moje linka podporuje 4 MB, a ze nejde navysit? Dekuji za rady ;)

Honza (19.2.2009 00:12:15)

nevim kdes k nemu prisel, ale je to neskutecnej kram ten modem - na moji lince se to ani nepripojilo (dostal jsem ho jako "darek" k internetu od Volny) takze jsem ho hodil do skrine a vytahl odtamtud ZyXEL P660RU-T3 a faka to jak po masle. Pokud nechcete mit problemy tak si kupte ten tady na foru tolik vychvalovany Dlink DSL-2641B - je to fakt asi nejlepsi ADSL2/2+ modem co jsem kdy mel. Jinak ten Well by papirove mel 8Mbps (resp. ADSL2/2+ umet).

XXX (19.2.2009 14:37:53)

Hmm já naopak nevím kde jsi přišel na to, že WELL PTI je neskutečný krám :-) Mám ho ve verzi PTI 845G (s WiFi) a frčí mi na ADSL2+ naprosto bezproblému řadu měsíců ! Pravdou je, že jsem musel flashnout firmware...ale od té doby 8 Mb naprosto bez problému...předtím mi dal jen 6 Mb. Takže asi tak :-)

Roman_HK (19.2.2009 15:15:10)

Nj - lidé také chválili trabanta, než poznali lepší přibližovadlo.

xxx (19.2.2009 19:15:31)

Ale já netvrdím, že neexistují lepší ... a asi dražší modemy.....jen oponuji tomu, že WELL PTI 845 je neskutečný krám... Howg:-)

Anonym (19.2.2009 22:38:23)

tak to se hochu zbrchej, z toho co je u nás v republice běžně rozšířené je well pti 845 to nejmenší adsl2plus zlo.