Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Rozpad spojení při použití ntb Lenovo s Access connection

Rozpad spojení při použití ntb Lenovo s Access connection

František (22.2.2009 19:12:28)

Dobrý den, mám dsl připojení 8Mbit od O2 přes modem zyxel P660RU - t3 (zapojeno přes ethernetové rozhraní). U PC funguje připojení prakticky bez závad a je stabilní. Když na stejný modem připojím ntb Lenovo, který má pro připojení k síti předinstalován program "Access Connection" dochází nepravidelně k tomu, že na modemu zhasne kontrolka PPP a spojení se rozpadne. Zkoušel jsem různá nastavení v profilu připojení v AC ale vše bez výsledku. Co v tomto programu způsobuje rozpad PPP na modemu? Je možné tento program nějak vypnout aby byl nefunkční? Má někdo zkušenost s jeho odinstalací? Pokud někdo tento problém řešil, sdělte mi prosím jak se vám povedlo jej odstranit. Děkuji

Anonym (22.2.2009 23:02:13)

K čemu slouží ten softík "Access Connection"? Bez něj to funguje v pohodě?

František (23.2.2009 09:30:38)

Ten Access Connection by měl fungovat ke snadnějšímu měmění profilú připojení bez nutnosti nastavovat každé připojení k síti znovu. Myslí se tím např. domácí síť-jiné nastavení, síť v práci - jiné nastavení atd. Je to program od IBM, který je součástí balíku Lenovo Care, který je přrdinstalován na ntb. Lenovo. Na PC které tento program nemá běží spojení bez problémů a nerozpadá se. Chtěl bych proto vědět, zda někdo tento program odinstalovával a zda s tím nevznikly nějaké problémy. Lenovo mívá vše dost jištěné.

František (24.2.2009 14:16:09)

Má někdo zkušenost s ntb Lenovo připojenými přes adsl?

sticky (23.2.2009 11:13:17)

vypnete si v routeru podporu upnp

františek (23.2.2009 15:13:42)

upnp nemám zapnuto.