Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Internet a o2 TV ?

Internet a o2 TV ?

Spacekarlos (27.2.2009 13:08:51)

Ahoj lidi. Chtěl bych přejít na službu O2 TV. Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touto službou. Zajímalo by mě jaká je kvalita obrazu, rychlost při TV, Internetu a obou současně. Mám modem zyxel P-660HW-T3. Diky mnohokrát.

Roman (27.2.2009 18:13:23)

Mam O2 TV uz skoro 2 roky a bez zavad,kvalita obrazu dle meho velmi dobra.Jsem 620 metru od ustredny takze moje linka zvlada v pohode 12 Mbit ale pokud si das O2 TV tak pocitej ze ti to pojede se zaplou TV tak 3,5 Mbit s vyplou TV tak 6 Mbit vic jak 7160 ti to na ustredne nenastavi volal jsem na O2 a zatim to neni technicky mozne kvuli synchronizaci internetu a TV,odezvu mam oklo 54 ms.Takova je realita.

Spacekarlos (28.2.2009 14:53:25)

Dík za odpověď. Net mi běží rychlostí asi 2,5 MB/s (tarif 8Mb a 1000,- Kč). Volal jsem na o2 a technik mi řekl, že mám asi poruchu. Změřil rychlost a konstatoval že mám asi poruchu a bude to řešit. Oznámil mi, že jsem 290 m od ústředny (tím myslel délku smyčky), ale já jsem od UTO jen 100 m vzdušnou cestou (co by šutrem dohodil :D). Technik mi řekl to samé co tobě; rychlost se sníží na 7 Mb a TV si vezme 3 Mb. 5 Mega si veme internet. Ale po vypnutí STB se vrátí rychlost na 7 Mb. Je to pravda ? Ještě jsem se chtěl zeptat, je k tomu STB český překlad originálního plnostránkového manuálu, či jen zkrácený výpis základních funkcí jako u mého modemu ? PS: Pro představu ostatním, český překlad má 12 stran A5 a originál 465 stran A4 v *.pdf formátu ! Apropo! Proč provideři nedodávají manuály současně s modemy, když je tam tolik věcí k nastavování ? Potom bych se na spoustu věcí memusel ptát !