Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Vážení rádcové, prosím o radu se Zyxelem P660HW v2 & v3

Vážení rádcové, prosím o radu se Zyxelem P660HW v2 & v3

Dave.F (3.3.2009 23:31:43)

mám technickej problémek, potřeboval bych tyto dva modemy propojit zvláštním způsobem --> jeden připojen přímo k tel. lince a z něj tažena pouze TV (zapnuta WiFi), druhej připojen pouze ke compu a přes WiFi spojen s druhým..??? LZE TO NĚJAK USKUTEČNIT..?? (sem línej a nechci rozvrtat celej barák :)) ) Díky moooc za radu.. ;-)

TOW (4.3.2009 06:55:25)

Pokud vím, ten Zyxel neumí client mode a proto se dá použít jenom jako zdroj signálu. Což takhle k tomu PC pořídit WiFi síťovku (ať už interní PCI nebo externí USB) nebo případně zařízení, které ten klientský mód umí.

Dave.F (4.3.2009 12:42:30)

S tou WiFinkou mně to napadlo taky, ale říkal sem si, když už ty modemy mám dva, tak proč jeden zavírat do skříně a navíc bych ten druhej modem(nepřipojenej k lince), chtěl použít jako router.. ;-) Vim, že mám asi doost přehnaný požadavky, ale řikám si -> líná huba, holý neštěstí.. :)) K tomu klient módu - mám pocit, že to nějak "vočůrat" jde a kdysi dávno sem o tom pár příspěvků čet, ale ta skleróza.. :-)) Ale jinak díkes za erudovanou radu..!! ;-)