Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > O2 internet - rychlost uploadu

O2 internet - rychlost uploadu

Jarda K. (23.3.2009 23:26:48)

Zdravim mam dotaz ohledne rychlosti uploadu na netu od O2. Kdyz jsem si internet porizoval kupoval jsem balik 2MB/s...pote kolem me prolitla zprava ze snad O2 tenhle tarif navyssi na 8MB/s i kdyz jsem zadne navyseni nepostrehl. Na mereni ryhlosti na vasich strankach me to ukazuje porad kolem 1,7 MB/s rychlost pripojeni a 200kb/s rychlost stahovani (nevim jestli se to navyseni rychlosti na 8mb/s muselo nejak aktivovat z moji strany nejak jsem to nezjistoval doted jsem byl s tim internetem spokojeny ale to je off-topic) Dneska jsem poprve potreboval neco uploadnout a kdyz jsem videl ryhlost uploadu tak nevim jestli nemam nekde chybu v nastaveni protoze 7-10 kb/s to je na smrt kdyz potrebuju uploadnout soubor co ma skoro 500mb...zkousel jsem upload na servery jako rapidshare, edisk, filefactory vsude +- 10kb/s...tak jsem to zkusil pres torrent a taky jsem se nedostal na vic jak 13kb/s...pritom na mereni rychlosti uploadu me to psalo kolem 106kb/s. (na http://www.utorrent.cz/test/) Koukal jsem do nastaveni routeru jestli tam neni zaple nejake omezeni protoze nic jineho me nenapada kdyz to neni serverem ani torrent trackerem ale nakonec jsem se rozhodl tam nic nemenit jsem preci jenom spise technicky antitalent a nechci skoncit ze tam neco nastavim ani nebudu vedet co a uz se nepripojim ani na net. Z routeru Huawei EchoLife HG520i jsem vycetl: Max. Bandwidth Down/Up(kbps)3584 / 1040 Bandwidth Down/Up(kbps) 2048 / 128 SNR Margin Down/Up(dB) 11.0 / 29.0 Attenuation Down/Up(dB) 33.0 / 20.5 Uprime ani nevim co ty cisla znamenaji tak budu rad za jakoukoliv radu. Dekuji

jakub (20.6.2009 08:33:59)

no s tim internetem 8mb/s ten se musí aktivovat ja ho mam a upload mam 100kb/s