Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Nevite čím by mohlo být...

Nevite čím by mohlo být...

marat (13.5.2004 15:31:37)

Mam Mikrowlnu 1mbit sdílenej , newíte čím by mohlo bejt to , že mam pingy např. na mojí bránu 3,3,3,3 a pak najednou ten ping skočí na třeba 250 , už je to šílený hlavně u hraní online her jako CS atd.. provider se jmenuje NSYS (www.nsys.cz) a kamarádovi sto metrů ode mě to dělá taky :(( ale dřív mi to nedělalo a provider řiká , že se na to koukne ale asi nic nevyzkoumal tak pls čim by to mohlo bejt ??? Bydlim v Jilemnici a jsem připojenej na spořilov kde neni 5GhZ takže každej tam má limit třeba na tom mim 1mbitu když stáhnu denně víc než 180mb sníží se mi rychlost na 64kbps , takže tim , že to je sdílený to asi nebude ! please help !

Anonym (13.5.2004 15:45:11)

Jestli se nepletu tak tohle je diskuse o ADSL - obrat se na ISP at se snazi resit dal !!

Petr Borecek (16.5.2004 19:01:05)

Velmi jednoduse receno pokud ma a asi ma ISP nastaven QOS ma dve prioryty latence a maximalni vyuziti nazdileneho pasma. Cim lepsi latence v ramci moznosti HW a ruseni jde na ukor vetsiho orezani prerozdelovaneho pasma.A naopak maximalni vyuziti pasma jde na ukor latence.Optimalni je mit dve nastaveni QOS pres den priorizovat latenci na ukor max rychlosti a v noci rychlost na ukor latence.

Marek (17.5.2004 13:20:06)

No tak to mlže byť z jedného veľmi prozického dôvodu: LEBO JE TO MIKROVLNA! Ono totiž tie mikrovlny už raz tak fungujú, že pingy tam bývajú aj 3000 ms,... Po lopate povedané, je to preto, lebo ostatní ťahajú, keď Ty pinguješ. Spýtaj sa poskytovateľa, pošle Ťa kade ľahšie, lebo nastavenia QoS nebude kvôli Tvojmu hraniu meniť.

Anonym (17.5.2004 20:09:02)

je to dsl.CZ ne SK tak padej tatare

Adin (17.5.2004 21:40:03)

By me zajimalo co by jste rekl na to, kdyby jste psal kuprikladu na anglicke forum a ozvala by se podobna trubka jako vy at vypadnete. Narozdil od vas ten clovek vyse se dokaze podepsat a snazi se nekomu pomoci vyresit jeho problem.

Jaaa (19.5.2004 00:28:55)

Ale oni to rikaj. Nehlede na to, ze na en forech pisu en a ne cz

Anonym (19.5.2004 08:12:37)

asi tak tak padej

Frost (1.9.2004 08:51:25)

Jdi do PRDELE!!! Neumíš nic a budeš se do někoho srát!!! TY vypadni!!! A neser se do debaty. Na tvoje kecy není nikdo zvědavej!!!