Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Alcatel SpeedTouch

Alcatel SpeedTouch

mech13 (11.6.2009 20:23:28)

existuje dnes nejaka moznost uplatneni tohoto legendarniho rock-stable modemu? linka zrychlena, takze me je k nicemu, nevyuziji ho treba lidi, co jim technicke podminky nedovoli vetsi rychlost? mam ho doma a je mi k nicemu, tak jestli nekdo ma zajem...

Flavius (13.6.2009 15:09:58)

Zdravim Presne tuhle otazku jsem resil cca. v mesici lednu a musim te zklamat bohuzel ani s firmwarem 4.3.2.6 pokud se tedy bavíme o 510i modemu, uz neni k nicemu. Pekne zabalit do krabicky a zalozit do skrinky pro jiz doslouzile veci. Silne pochybuji, ze bude provozovatel tak hodny a prepoji noveho zakaznika na stary DSLAM.

SacRoS (25.6.2009 10:38:24)

Zdravim, tak ja jsem jeden z tech puvodnich zakazniku, kterym se zrychlovani vyhnulo sirokym obloukem. Jsem ze Zeletic u Kyjova a jsem vzdalen asi 5.5km od ustredny. Mam dost kvalitni rozvody, tak mi inet jede stabilne cirka 1.5Mbit/s, problem je pri downloadu. Kdyz stahuju svou plnou rychlosti, priblizne 220kb/s tak mi inet casto pada a nepomuze restart modemu, jen restart pc... Takze nevim, no. Asi to o2 zrusim, chtel bych rychly net, ale s o2 a jejich nehummani politikou toho proste nedosahnu. Kdy uz jim kua dojde, ze kdyz k nam daji dslam tak ziskaji minimalne 470 zakazniku, co chteji rychlej inet. dokonce jsme psali o2 petici, ale to jsou asi idioti, co to vyrizuji,,,

Anonym (29.6.2009 12:07:39)

o_O ja bych chtel optiku pred barak, ale velke zle firmy rikaji se, ze nic nebude, pac se jim to nevyplati. uz jdu sepisovat petice, kazdmu podle jeho potreb prece!

Sekáč (16.6.2009 23:30:26)

Mně šlapal 510i v pohodě na lince O2 8Mbit, která byla kvůli vzdálenosti zpomalená na 6Mbit. Dost jsem se divil, neboť byl na stránkách www.zrychlujeme.cz uveden jako nekompatibilní. Dokonce byl stabilnější nežli Zyxel 660 nebo Huawei. Teprve když jsem oba modemy přepnul z ADSL2+ na G.DMT, stabilita se zlepšila. Bohužel 510i neměl router, taxem ho musel odložit do skříně. Takže určitě by se někomu mohl na hodně zarušených linkách hodit...

mech13 (24.6.2009 11:07:13)

tak pokud by nekdo mel zajem za symbolickou cenu a postu je jeho. mech13 [at] gmail tecka com