Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Poradíte? Občasné problémy s načítáním stránek / stahováním

Poradíte? Občasné problémy s načítáním stránek / stahováním

Tomáš (1.7.2009 20:24:09)

Používám od minulého týdne ADSL v této konfiguraci: ISP O2 (8/512) modem D-link DSL-2641B Mám dva drobné problémy: 1) Často se mi stává, že při otevření nové stránky (odkaz z e-mailu do nového okna, zadání adresy nového webu apod.) se napoprvé stránka nenačte. Pokud dám v již otevřeném (prázdném) okně refresh, proběhne vše bez problémů. Trochu to na mě působí dojmem, jako kdyby počítač z nějakého záhadného důvodu někdy napoprvé nezachytil (nezachytával) odpověď serveru. 2) Při stahování souborů z některých webů probíhá stahování nerovnoměrně - jedno tempo (třeba 400 kB), pak pár vteřin nic, pak zas další tempo... (Při CDMA to tyto problémy nedělá, je to sice pomalejší, ale jisté.) Nevíte, co bych měl zkusit zkontrolovat/upravit? Díky.

Sergey (4.7.2009 22:35:46)

Taky mi to dělá, mám dojem že to bude problém s DNS servery, teď jsem je zkusil na svém PC namísto z DHCP nastavit natvrdo tak uvidím.