Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Padající D-Link 2543B

Padající D-Link 2543B

Vašek (2.7.2009 13:21:44)

Zdravím, mám výše uvedený modem a za posledních 14 dní spadnul snad 10x, obvykle při větší zátěži, ale někdy jen tak. Krom toho se také na můj vkus příšerně zahřívá. Zkoušel jsem upgrade firmware i na poslední verzi, ale bez úspěchu. Takže bych rád zkusil nějaký jiný. Požadavek? Co nejvetší stabilita (linka je daleko od ústředny), adsl2+ a ideálně wifina. Prohlížel jsem fóra a hodně pozitivních ohlasů jsem slyšel na Linksys WAG160N. Mám potvrzenou i výbornou funkčnost u ČRA premium, které používám. Jen škoda, že je docela drahý. Může prosím někdo potvrdit / vyvrátit jeho spolehlivost nebo doporučit něco jiného? Díky

Anonym (2.7.2009 15:40:58)

Zdar Zkusim bych Zyxel. Ty jsou taky super modemy

Vašek (3.7.2009 14:51:04)

O tom jsem moc chvály neslyšel: ".... Vložil jsem své naděje také do Zyxelu Prestige P-661HW-D3, ale totálně mě zklamal svojí nestabilitou. Ze čtyř modemů byl horší už jen D-Link DSL584T, který se nedokáže na mojí zrychlené lince ani navázat spojení. S Zyxelem Prestige P-661HW-D3 mám deset výpadků denně a více, proto jsem ho zabalil do krabice a hodil do skříně pro případ, že by se DsLaM přiblížil někdy ke mně blíž...." (https://www.dsl.cz/forum-o-adsl/vlakno-208112/typ-2)