Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problém s připojením

Problém s připojením

PaPr (21.7.2009 01:28:49)

Mám problém s kterým zatím nikdo nehnul. Připojuji se k O2 přes pevnou, modem HUAWEI, bezdrátově připojeno PC přes externí WIFInu Netgear. Zapnu PC a vše samo naběhne, ikona hlásí přiojeno k síti, úroveň signálu velmi dobrá. Zapnu net a nefunguje, jako by připojení nebylo. Stačí ale otveřít kartu zobrazit bezdrátové sítě, dát ručně odpojit, pak hned kliknout na připojit a ono to běží už bez problému. Takže pátrám co s tím, aby net naběhnul hned po spuštění a nemuselo se to ručně odpojit/připojit. Zatím na to nikdo nepřišel.....

Tom (22.7.2009 16:46:36)

zdravim, s timhle popisem to pujde asi tezko urcit. nepripojuje se ten notebook k jine siti ? dostane z dhcp ip,branu... ? ping na modem ?

Ppro (23.7.2009 15:36:00)

PC se připojuje k té správné síti, systém hlásí že připojení bylo navázáno, kvalita signálu vynikající a dojde i k oboustrannému toku nějakých dat. Jen ten Internet nešlape a začne šlapat až po odpojení a znovu připojení. Při tom opětovném připojení se to připojuje k té stejné sítí i všechno nastavení a WEP klíč zůstávají stejné.

Ppro (4.8.2009 12:47:16)

Žádný nápad?