Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > PRosím o pomoc

PRosím o pomoc

Jakub (3.9.2009 14:44:26)

Mám prosbu, chtěl bych pomoct co vlastně mám koupit za modem nebo router nebo AP.. kdyz máme dvou patrový dům, v prvním patře je router s internetem a od nej kabel vede nahoru a antena je venku za zdi u druheho patra,, v druhem patre jsou ruzne rozmistene pocitace 2 u oken u anteny (tam jde wifi) a jeden vzadu asi 3 zdi od anteny.. co byste v tehle situaci doporucovali.. me napada moznost lan kabel od routeru dole pripojit lan kabelem nahoru nekam a tam neco dat (asi router dalsi?) a pak do nej napojit pc pres lan do toho vzdaleneho pc nebo moznost nahore mit druhy router ktery prijima wifi signal z anteny ktera je pripojena k routeru v 1 patre, a ten router by mel lan sloty a vsechna pc se pripoji do nej... ? omlouvam se za moje neznalosti v teto oblasti, dekuju predem za odpovedi.. Jakub

Milan (9.9.2009 10:15:21)

Nech jenom jeden router s zapnutým DHCP (přidělování IP) a po drátu připoj jen AP , které bude poskytovat WiFi ale IP přidělí pouze router ... mám dobrou zkušenost z AP Ovislink AirLive WL-5460AP nebo AirLive WL-5470AP stačí u nichnechat zapnuté tovární nastavení AP jen přidad šifrování WiFi