Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ZyXEL P660HW-T3 v2 smrdí, a zdroj je hlučný

ZyXEL P660HW-T3 v2 smrdí, a zdroj je hlučný

Harvey (5.10.2009 22:20:39)

Zatím několik dní mám uvedený ADSL modem/router. Rád bych porovnal svou „kosmetickou“ zkušenost s tímto produktem se zkušeností ostatních, protože na prodejně se s nimi nedomluvím na ničem, na co je předem neproškolili… :-P Modem, hlavně když je zapnutý, prostě smrdí umělou hmotou, a to ne úplně málo. Skoro bych řekl, že mě z toho bolí hlava. Přitom modem není na dotek horký, jen vlažný. Druhý problém je, že dodaný zdroj DVE, DVR-121AACUP-4818, slyšitelně bručí. To jsem vyřešil snadno zakoupením jiného zdroje v Datartu. (Domluvit se s proškolenými debily na prodejně O2 na tom, že by otevřeli jinou krabici a prostě to zkusili strčit do zásuvky, zda to dělají všechny, také nešlo. Jedině by to odeslali na reklamaci do servisu…)

Anonym (8.10.2009 19:09:43)

nechtel bych vdechovat naky toxicky vypary:) jinac tem adapterum obcas piskaj kondenzatory, delala to moje nabijecka na nokii(dokud sem nevymenil telefon za htc;) ), musel sem nabijet v jiny mistnosti nez spim:)