Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ADSL O2 16 Mbit - Agregace

ADSL O2 16 Mbit - Agregace

richardus85 (13.10.2009 10:17:10)

Dobry den, chcem sa opytat ci by mi niekto vedel poradit...ide o to, ze som si zaviedol ADSL internet 16 Mbit od firmy O2, byvam na Zizkove, Praha 3...internet mi ide docela v poriadku drzi sa na 13 Mbit, ale pocas dna v case 18:00 - 24 :00 to strasne klesne, dokonca aj na 1,4 Mbit...chcem sa opytat ci je to normalne a ci to nemoze byt sposobene zle nastavenou agregaciou, viem, ze O2 ma docela vysoku agregaciu 1:50 ale vo viacerych zdrojoch som cital, ze pri sluzbe ADSL sa ta agregacia az tak neprejavuje...nemoze byt to spomalenie sposobene zle nastavenou agregaciou v agregacnom bode? Dakujem za info a postredy

Little_boy (13.10.2009 11:38:18)

Na otázku asi neodpovím, ale to snížení mě přijde opravdu divné. Průměrná agregace na O2 se pohybuje údajně 1:23 a já osobně jsem třeba agregaci u O2 zatím nijak extrémě nepociťoval. samozřejmě nemůžu srovnávat agregaci u Vás a u mě. Zavolal bych na technickou podporu O2 "800184084" a nechal prověřit připojení technikem.

Anonym (13.10.2009 12:05:32)

Vdaka za nazor,...neviem ci ma niekto podobne skusenosti v tejto oblasti, ale fakt sa mi zda to znizenie drasticke, obavam sa toho, ze ked zavolam na technickou podporu tak sa budu stale vyhovarat na tu agregaciu a nic tym nevyriesim...