Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Kolísavé připojení

Kolísavé připojení

Jendy (21.2.2010 22:27:45)

Zdravím všechny, dnes už je to tak nesnesitelné, že sem v zoufalosti přicházím s žádostí o pomoc. Za posledních pár dní mi rapidně začla klesat rychlost připojení, což dnes došlo až na takové extrémy, jako je 7k/bs připojení k internetu a stahovací rychlosti se pohybuje v řádech pár B, namísto rychlosti připojení 8 mb/s. Nedokážu pochopit, jak je to možné ani čím to může být a jelikož jsem v tomto resortu docela laik, jsem naprosto bezradný. Doma využíváme služeb O2, víc toho bohužel nevím. Děkuji za reakci, Jendy

Tom (22.2.2010 08:54:02)

zdravim, kolik je tam zapojeno PC ? problemy s rychlosti jsou na vsech ? Wifi je zabezpecena pomoci WPA2 ? pokud je tam i iptv je rychlost stejna pri vypnutem set top boxu ?

klon (2.3.2010 20:45:45)

Měl jsem to také, změnte adresy DNS v reuteru na 8.8.8.8 a 8.8.4.4, ty jsou z google, nebo jiné free. Já změnil na 81.27.192.97 a druhou 8.8.4.4. A funguje to perfektně.

Jendy (22.2.2010 17:46:38)

Zdravím, v domácnosti jsou připojeny 4 Pc + Tv. Při vypnutí STB rychlost vzroste, to mám již vyzkoušené. Zda-li je problém jen na mém Pc nebo na všech záhy půjdu ozkoušet. Každopádně si zatím nikdo nestěžoval, že by měl problém. Teď jsem zkoušel několikrát zrestartovat Modem/Router, ale je to k ničemu. Mimochodem, s rychlostí mám problém už déle. Zhruba měsíc zpět jsem byl schopen stahovat 1mb/s, nedávno to spadlo na 600kb/s a včera večer to spadlo tak rapidně, že mám problém shlédnout video na uTube a to v nejnižší kvalitě. Je to vážně otravné, jelikož s internetem pracuji většinu dne.

Jendy (22.2.2010 17:53:07)

Takže, právě jsem se ptal bratra a problémy s pomalým připojením mi potvrdil. Cca půl roku zpět jsme měli podobné problémy a bylo třeba vyměnit modem, potom se rychlost vrátila. Trošku se obávám, že je to zase zpět, ale přijde mi to trochu nepravděpodobné, když je modem takřka čerstvý.

Tom (23.2.2010 13:19:25)

ono staci aby jeden z tech pocitacu neco odesilal plnou rychlosti a ostatni pc maji smulu, nebezi nekde skype,dc,torrent atp? Pak jedine jeste nezabezpecena wifi nebo bandwith management v modemu. Dalsi moznost je podpora na 800184084 kde by mohli overit v jakem stavu je linka

Anonym (25.2.2010 07:18:58)

popripade zkusit jeden PC komplet preinstalovat, ostatni odpojit a skrze nake FTP zjistit, jaka je realna rychlost.

Anonym (25.2.2010 11:52:34)

:DDDDD